VIDEO! Kes on need “õnnetud” Kreeka-Türgi piiril ja mida neilt oodata on

Maailm,
- Updated

Kõrvuti arvukate nutupiltidega migrantidest Kreeka-Türgi piiril saab sotsiaalmeedias postitatavatest videotest näha ka seda, mis toimub seal tegelikult – ja see näitab koos rahvasterändega Euroopasse tulevat sõda.

Selles videos on näha, kuidas kümned migrandid tegutsevad sõjaväelise väljaõppe saanud inimestena – pärast viset varjutakse, ja otsitakse kohe uut turvalist võimalust kive heita. Silma paistab organiseeritus ja rõõm, kui vise õnnestub. Lisaks kasutatakse ka palestiinlaste arsenalis olevat linguga kivide heitmist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Väidetavalt on Türgi lubanud piirile vabastatud vange, märatsejatele on jagatud lõhkekehi ja neid juhendavad türklastest jõustruktuuride esindajad. Seda videot nähes tundub jutt väga tõenäolisena.

Üheks märklauaks migrantidele on tuletõrjeauto. Kui need inimesed Euroopasse pääsevad, toovad nad endaga kaasa sõja.

2 commentsOn VIDEO! Kes on need “õnnetud” Kreeka-Türgi piiril ja mida neilt oodata on

  • Avatar

    “Vaesed paljukannatanud sõjapõgenikud”. Lubage naerda! Sellistele tuleb ikka täie mõõduga vastu anda ja kuhjaga pealegi. Et meelde jääks.

  • Avatar
    Leo Viller

    Taoliste ” rahumeelsete ” islamivõitlejate vastu tuleks ässitada kari marutõbiseid koeri. Islamisõdalastele oleks see nagu kuidagi topelt ebameeldiv

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused