Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

VIDEO! Sakslased protestivad Dresdenis ja Rostockis Merkeli hukatusliku pagulaspoliitika vastu

-
17.05.2018
Laadime sisu...

Kui jälgida Eesti peavoolumeediat, siis tundub, et Vana Maailm elab Euroopa Komisjoni, Merkeli ja Macroni juhtimisel õnnistatud jõukat elu — tegelikkuses siiski Euroopa keeb protestidest.

Saksamaal on toimumas ärkamine, inimesed astuvad välja Merkeli hullumeelsuse ja maa islamiseerumise vastu. Huvitav on seejuures märkida, et protestide põhikohaks on endine Ida-Saksamaa, tänavukevadiste meeleavalduste puhul PEGIDA sünnilinn Dresden ja Rostock. Kuna peavoolumeedia selliseid sündmusi ei kajasta, saab toimuvast aimu kehva kvaliteediga amatöörvideote kaudu.

Nii nagu kogu Euroopa mastaabis sõdivad multikultuursuse ja massiimmigratsiooni vastu ennekõike totalitarismi värskelt mäletavad Ida-Euroopa maad ning neid nähtusi toetab endise heaoluühiskonna kants, poliitkorrektne ja pseudohumanistlik Lääne-Euroopa, on selline lõhe olemas ka Saksamaal niinimetatud osside ja vesside vahel. Ida-sakslased ei lähe nii lihtsalt tühjade loosungite õnge.

Krimmi okupeerimise ja Ida-Ukraina sõja alguses kirjutas üks opositsiooniline Vene ajakirjanik sellest, kui raske oli tal selgitada läänesakslastele seda, et Donbassist ja Malaisia lennuki allalaskmisest rääkides Putin valetab — “President ei saa valetada!” väitsid vessid. Idasakslased, kes mäletavad sotsialismi ja Honeckeri aegu, seevastu uskusid kohe, et Venemaa on agressor. Kommunistlikku ajupesu saanud inimesed ei võta nii kergelt omaks ka läänelikku valskust.

Austria on juba keeranud mõistuse teele, ehk järgnevad nüüd talle ka teised Lääne-Euroopa maad, päästmaks kristlikku maailma Aafrikast ja Lähis-Idast lähtuvast hukust.