VIDEO! Sakslased protestivad Dresdenis ja Rostockis Merkeli hukatusliku pagulaspoliitika vastu

Maailm,
- Updated

Kui jälgida Eesti peavoolumeediat, siis tundub, et Vana Maailm elab Euroopa Komisjoni, Merkeli ja Macroni juhtimisel õnnistatud jõukat elu — tegelikkuses siiski Euroopa keeb protestidest.

Saksamaal on toimumas ärkamine, inimesed astuvad välja Merkeli hullumeelsuse ja maa islamiseerumise vastu. Huvitav on seejuures märkida, et protestide põhikohaks on endine Ida-Saksamaa, tänavukevadiste meeleavalduste puhul PEGIDA sünnilinn Dresden ja Rostock. Kuna peavoolumeedia selliseid sündmusi ei kajasta, saab toimuvast aimu kehva kvaliteediga amatöörvideote kaudu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nii nagu kogu Euroopa mastaabis sõdivad multikultuursuse ja massiimmigratsiooni vastu ennekõike totalitarismi värskelt mäletavad Ida-Euroopa maad ning neid nähtusi toetab endise heaoluühiskonna kants, poliitkorrektne ja pseudohumanistlik Lääne-Euroopa, on selline lõhe olemas ka Saksamaal niinimetatud osside ja vesside vahel. Ida-sakslased ei lähe nii lihtsalt tühjade loosungite õnge.

Krimmi okupeerimise ja Ida-Ukraina sõja alguses kirjutas üks opositsiooniline Vene ajakirjanik sellest, kui raske oli tal selgitada läänesakslastele seda, et Donbassist ja Malaisia lennuki allalaskmisest rääkides Putin valetab — “President ei saa valetada!” väitsid vessid. Idasakslased, kes mäletavad sotsialismi ja Honeckeri aegu, seevastu uskusid kohe, et Venemaa on agressor. Kommunistlikku ajupesu saanud inimesed ei võta nii kergelt omaks ka läänelikku valskust.

Austria on juba keeranud mõistuse teele, ehk järgnevad nüüd talle ka teised Lääne-Euroopa maad, päästmaks kristlikku maailma Aafrikast ja Lähis-Idast lähtuvast hukust.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused