VIDEO: Tamperes toimus Sõnavabadusmarss

Maailm, Video,
- Updated

Tamperes toimus laupäeval (21.10) massiimmigratsioonivastase Põhja Vastupanuliikumise, keda peavool peab neonatsideks, poolt korraldatud protestimarss: “Sõnavabaduse kaitseks”.

Meeleavaldajad kandisid liikumise lippe, plakateid sildiga TSENSEERITUD ning skandeerisid loosungeid, kus Soome peavoolupoliitikuid Sipilat, Orpot, Stubbi, Soinit, Saarineni ning Julgeolukupolitseid nimetati petturiteks ja rahva reeturiteks.

Punalippude ja trummipõrina saatel kogunes ka multikultuurne vastumeeleavaldus: “Tampere vihkab natse”. Politsei teatel kasutasid osa vastumeeleavaldajatest võimsaid paukpadruneid teiste protestijate ja korravalvurite vastu. Politsei sõnul olevat meeleavaldused häirinud rongiliiklust ja mõned inimesed ka arreteeriti. Lähestikku toimuvatel meeleavaldustel pidas korda umbes 200 politsenikku.

Vaata kogu meeleavaldust täispikkuses Youtube ülespandud videost

FOTO: Kuvatõmmis

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused