Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

VIDEO! Tuhanded patriootlikud mootorratturid protesteerisid Berliinis Merkeli poliitika vastu

-
23.05.2018
Laadime sisu...

Möödunud pühapäeval sõitsid Berliini tänavatel tuhanded Saksamaa mootorratturid, kes näitasid sellega üles oma patriootilisust ja väljendasid vastuseisu Angela Merkeli poliitikale.

Rattamehed sõitsid ürituse “Biker für Deutshland” käigus Saksa lippudega ehitud mootorratastel Brandeburgi väravate juurde, kus peeti kõnesid ja loeti ette valitsusele saadetav apellatsioon. Selles märgitakse, et Saksa patrioodid on inimesed, kes armastavad oma kodumaad ega luba kurjategijatel valitsuses riiki hukatusse viia.

Angela Merkeli valitsus kavatseb aastani 2021 sisserändekulude katmiseks kasutada 77,8 miljardit eurot, näitab Spiegeli avaldatud raport. Sisserändajate sotsiaalkindlustusele on hinnanguliselt mõeldud 20,9 miljardit eurot, 12,9 miljardit eurot eraldatakse keelekursuste ja muude integratsioonikulude jaoks ning 5,1 miljardit eurot on reserveeritud varjupaigasoovijate taotluste menetlusele, registreerimisele ja nende majutamisele. 31 miljardit eurot eraldab Saksamaa sisserändajate toetamiseks nende rändeteel, sealhulgas näiteks pagulaste majutusele ja ülalpidamisele vahepealsete riikide laagrites.

Algne vaimustus Angela Merkeli vastutulelikkusest väidetavatele sõjapõgenikele on Saksamaal asendumas vihaga täiesti läbimõtlematu ja kontrollimatu rändepoliitika vastu, mis kahandab tuntavalt sakslaste endi elatustaset ning tekitab ühiskonnas tohutuid probleeme turvalisusega.

Allikad: Voice of Europe, kansalainen.fi.