VIDEO! Tuhanded patriootlikud mootorratturid protesteerisid Berliinis Merkeli poliitika vastu

Maailm,

Möödunud pühapäeval sõitsid Berliini tänavatel tuhanded Saksamaa mootorratturid, kes näitasid sellega üles oma patriootilisust ja väljendasid vastuseisu Angela Merkeli poliitikale.

Rattamehed sõitsid ürituse “Biker für Deutshland” käigus Saksa lippudega ehitud mootorratastel Brandeburgi väravate juurde, kus peeti kõnesid ja loeti ette valitsusele saadetav apellatsioon. Selles märgitakse, et Saksa patrioodid on inimesed, kes armastavad oma kodumaad ega luba kurjategijatel valitsuses riiki hukatusse viia.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Angela Merkeli valitsus kavatseb aastani 2021 sisserändekulude katmiseks kasutada 77,8 miljardit eurot, näitab Spiegeli avaldatud raport. Sisserändajate sotsiaalkindlustusele on hinnanguliselt mõeldud 20,9 miljardit eurot, 12,9 miljardit eurot eraldatakse keelekursuste ja muude integratsioonikulude jaoks ning 5,1 miljardit eurot on reserveeritud varjupaigasoovijate taotluste menetlusele, registreerimisele ja nende majutamisele. 31 miljardit eurot eraldab Saksamaa sisserändajate toetamiseks nende rändeteel, sealhulgas näiteks pagulaste majutusele ja ülalpidamisele vahepealsete riikide laagrites.

Algne vaimustus Angela Merkeli vastutulelikkusest väidetavatele sõjapõgenikele on Saksamaal asendumas vihaga täiesti läbimõtlematu ja kontrollimatu rändepoliitika vastu, mis kahandab tuntavalt sakslaste endi elatustaset ning tekitab ühiskonnas tohutuid probleeme turvalisusega.

Allikad: Voice of Europe, kansalainen.fi.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused