VIDEO! Ühe ilusa muinasjutu karm lõpp — Rootsi “lumehelbeke” kaitses “õnnetut” kriminaalist afgaani

Maailm,

Hiljuti lõi “progressiivses maailmas” laineid Rootsi lumehelbeke, kes olevat justkui väljasaadetud afgaani elu päästnud – tegu oli paraku Rootsis juba tuntud kriminaaliga.

Youtubes levib Red Ice TV klipp “Afghan Deportee “Saved” By A Little Swedish Girl, Turned Out To Be Violent Criminal”, milles saatejuhid arutlevad selle üle, mis Göteborgist Istanbuli lendavas lennukis tegelikult toimus ja mis on kogu loo taust. Midagi head sallivuslaste jaoks sellest välja ei kooru. Iseenesest on tegu lõbusa klipiga, mida keeleoskajal tasub lõpuni vaadata. Eriti naljakas on lavastus sellest, kuidas ajakirjanik sellist lugu üldse kirjutab — ikka umbropsu!

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Juulikuus toimunud sündmuse kohta kirjutas Postimees südantlõhestava mulliloo: “Üleeile õnnestus noorel rootslannal rahumeelse protestiga lennukis vältida 52-aastase afganistanlasest pagulase riigist väljasaatmise, mis neiu arvates oleks lõppenud mehe kindla surmaga. Elin Erssoni nimeline reisija plaanis lennata Göteborgist Istanbuli, kuid sai teada, et temaga koos pardal on Rootsi võimude poolt välja saadetav afganistanlane.”

“Noore Erssoni arvates oli tegemist tõelise ebaõiglusega, kuna ta teadis, et pärast Istanbuli lennutamist saadetakse mees Afganistani, kus ootaks teda ees surm. Ta astus keset lennuki vahekäiku ning alustas Facebooki otseülekande filmimist, mis kogus kiirelt vaatajaid ja kaasaelajaid. Ta selgitas, et seisab vahekäigus püsti senikaua kuni lennuki piloot teatab oma otsusest, kas afganistanlane lennukisse jätta või välja saata, mis tähendaks riigist väljasaatmise ajapikendust,” kirjeldas Postimees.

Päris tausta Postimees muidugi ei kirjeldanud — kuidas reisijad tema vastu pöörasid, kuid lennukis olnud türklased teda toetama asusid, samuti seda, et lillelaps ise samuti lennult kõrvaldati. Üks multikultuursuspropaganda “fairy tale” on selleks korraks läbi. Kuni uueni.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused