Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO! Ühe ilusa muinasjutu karm lõpp — Rootsi “lumehelbeke” kaitses “õnnetut” kriminaalist afgaani

-
01.08.2018
Laadime sisu...

Hiljuti lõi “progressiivses maailmas” laineid Rootsi lumehelbeke, kes olevat justkui väljasaadetud afgaani elu päästnud – tegu oli paraku Rootsis juba tuntud kriminaaliga.

Youtubes levib Red Ice TV klipp “Afghan Deportee “Saved” By A Little Swedish Girl, Turned Out To Be Violent Criminal”, milles saatejuhid arutlevad selle üle, mis Göteborgist Istanbuli lendavas lennukis tegelikult toimus ja mis on kogu loo taust. Midagi head sallivuslaste jaoks sellest välja ei kooru. Iseenesest on tegu lõbusa klipiga, mida keeleoskajal tasub lõpuni vaadata. Eriti naljakas on lavastus sellest, kuidas ajakirjanik sellist lugu üldse kirjutab — ikka umbropsu!

Juulikuus toimunud sündmuse kohta kirjutas Postimees südantlõhestava mulliloo: “Üleeile õnnestus noorel rootslannal rahumeelse protestiga lennukis vältida 52-aastase afganistanlasest pagulase riigist väljasaatmise, mis neiu arvates oleks lõppenud mehe kindla surmaga. Elin Erssoni nimeline reisija plaanis lennata Göteborgist Istanbuli, kuid sai teada, et temaga koos pardal on Rootsi võimude poolt välja saadetav afganistanlane.”

“Noore Erssoni arvates oli tegemist tõelise ebaõiglusega, kuna ta teadis, et pärast Istanbuli lennutamist saadetakse mees Afganistani, kus ootaks teda ees surm. Ta astus keset lennuki vahekäiku ning alustas Facebooki otseülekande filmimist, mis kogus kiirelt vaatajaid ja kaasaelajaid. Ta selgitas, et seisab vahekäigus püsti senikaua kuni lennuki piloot teatab oma otsusest, kas afganistanlane lennukisse jätta või välja saata, mis tähendaks riigist väljasaatmise ajapikendust,” kirjeldas Postimees.

Päris tausta Postimees muidugi ei kirjeldanud — kuidas reisijad tema vastu pöörasid, kuid lennukis olnud türklased teda toetama asusid, samuti seda, et lillelaps ise samuti lennult kõrvaldati. Üks multikultuursuspropaganda “fairy tale” on selleks korraks läbi. Kuni uueni.