VIDEO! Venemaa kasvatab hääbuvate veteranide asemele putlerjugendit ehk lapsepõlv Berliini vallutades

Maailm,
- Updated

Sotsiaalmeedias levib video sellest, kuidas Venemaa kasvatab oma uut putlerjugendit ehk järgmist põlvkonda sõjardeid manalateele kaduvate sõjaveteranide asemele.

Aleksander Tverskoi kirjutab Ivanovost: “Putlerjugend. See maa on neetud ja kaotatud!” Venemaa lapsi kasvatatakse juba maast madalast nende sarnasteks, kes Euroopa ikestasid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kogu Venemaa on täis niinimetatud Suure Isamaasõja mälestussambaid, mille juures seisavad auvalves noormehed ja neiud. Iga aastaga jääb Teise maailmasõja veterane Venemaa vähemaks, igal 9. mai kokkutulekul on jälle keegi puudu, nagu ütlevad veteranid ise. Sestap ongi Venemaa ja Kremli isandad hakanud ajalugu taaselustama noorte peal.

Venemaa laste mängud.

Paljud ütlevad, et Venemaal pole kogu oma eksistentsi jooksul midagi muud ette näidata kui kaheldav võit viimases suures sõjas — nimelt peavad nad ennast Euroopa vabastajateks, teised rahvad aga vallutajateks. Kui idanaaber loobuks sõjapropagandast, ei jääks neile kohe mitte midagi, sest sovjetliku mõttelaadiga venelastele tähendab Venemaa ajalugu siiski 1917. aasta bolševistliku riigipöörde järgset aega. Selles aga pole midagi head, on vaid veri ja kannatused.

Kurb on aga see, et Eesti kaitseväe kaplanid asetasid päev enne 9. mai sabatit pronkssõduri juurde pärja sildiga “Eesti rahvalt”. Nii on Eesti riik loobunud abistamast venelasi kaevikutest välja tulemisel ja Euroopasse astumisel, vaid ergutab impeeriumimeelseid Georgi lindi kandjaid omariiklust hävitama.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused