Võõrtööjõu ootajatele: Ukrainas lisandus ööpäevaga 476 koroonanakkust, suri 15 haigestunut

Maailm,
- Updated
©ZP/Scanpix
Tänavapilt Kiievis 13. mail. Inglitiibadega mees tahab öelda, et inglidki kannavad hetkel kaitsemaske.

Viimaste uudiste kohaselt kasvab Ukrainas koroonaviirusesse nakatumine, mis peaks tegema Eestit eriti ettevaatlikuks, kui jutuks on võõrtööjõu sissevedu. Ka maailma mastaabis on nakkusjuhtumite arv kasvanud.

Ukrainas lisandus viimase ööpäevaga 476 koroonanakkust, suri 15 COVID-19 haiget, teatas tervishoiuminister Maksim Stepanov neljapäeval.

“Viimase ööpäevaga haigestus 476 inimest, nende seas 29 last ja 76 meditsiinitöötajat. Hospitaliseeriti 115 inimest. Registreeriti 15 surmajuhtu. Tervenes 272 inimest,” ütles minister.

Ukrainas on kinnitust leidnud ühtekokku 19 706 nakatumist uude koroonaviirusesse, haigestunute seas on 1405 last ja 3833 meditsiinitöötajat. COVID-19 on nõudnud 579 inimese elu. Haigusest on paranenud 6227 inimest.

Aktiivsete haigusjuhtude arv on praegu 12 900, mida on 189 võrra rohkem kui kolmapäeval. Viimase ööpäevaga tehti Ukrainas 9361 esmast viirusetesti.  (KIIEV, 21. mai, Interfax-BNS)

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) teatas kolmapäeval, et viimase ööpäevaga nakatus maailmas koroonaviirusesse rekordarv inimesi.

WHO ütles, et 24 tunni jooksul teatati üle maailma 106 000 nakkusjuhtumist, mis on suurim arv ühe päeva jooksul alates puhangu algusest Wuhanis möödunud aasta detsembris.

WHO juht Tedros Adhanom Ghebreyesus ütles, et on “äärmiselt mures” olukorra pärast keskmise ja madala sissetulekuga riikides. (AFP-BNS)

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused