Marina Kaljuranna asutatud toetusrühm diskrimineerib mehi

Uudised,
- Updated
©Scanpix
Riigikogu saadik Peeter Ernits.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna saadik Peeter Ernits soovis koos kolleeg Tarmo Kruusimäega Isamaast saada Riigikogu naiste toetusrühma liikmeks. Paraku näitas selle vastne juht Marina Kaljurand neile karmilt koha kätte. “Teatas, et mehi nende seltskonda ei oodata. Tarmo tuletas meelde, et eelmises koosseisus ta oli ühenduse liige ja tahaks nüüd koos minuga jätkata. Kaljuranda see ei huvitanud,” kirjeldas Ernits.

Ernits: “Kuidas siis nii? Põhiseaduse § 12 ütleb selges eesti keeles, et kedagi ei tohi soo, rahvuse, keele, nahavärvi jne järgi diskrimineerida. Vähe sellest, viimasel ajal kuulen aina sagedamini, et sugu olla vaid sotsiaalne konstruktsioon, mida igaüks vastavalt vajadusele muuta saab. Tuletasin Marinale meelde, et sügisel andsime EKREga lausa kolmandiku oma katuserahadest ehk 100 000 naiste varjupaikadele.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ernits jätkas, et nad jooksid kolleeg Tarmoga nagu peaga vastu seina – säh sulle, võrdõiguslikkus! “Kuigi sotsid jutlustavad söögi alla ja söögi peale võrdõiguslikkusest, räägib lugupeetud kolleegi tegevus sootuks muust. Euroopa Parlamenti pürgiv Marina Kaljurand lõi Riigikogu esimese diskrimineeriva ühenduse. Kunagi varem pole meil Toompeal kedagi soo, nahavärvi, usu, keele või mõne muu tunnuste järgi eristatud. Muuseas, ÜRO aprtheidivastane konventsioon räägib mitte üksnes rassilisest vaid ka soolisest eraldamisest,” lisas Peeter Ernits.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused