Martin Helme: Brüsselis ei suhtuta EKRE-sse sugugi nii halvasti, nagu Eestis püütakse näidata, vastupidi

Uudised,
- Updated
©Tiina Kõrtsini/Õhtuleht
Meedia peab kunagi mõistma, et sõbraliku Martin Helme kohtamiseks peavad nad ka ise ajakirjanikena käituma.

Minister Martin Helme saabus eile Brüsselist kahepäevaselt Euroopa rahandusministrite ehk Ecofin nõukogu koosolekult ja märkis, et tema vahetud kogemused lükkasid ümber Eestis levitatavad müüdid.

Helme: “Eesti meedia viimaste nädalate ja kuude kajastuse põhjal võib jääda mulje, nagu oleks Eesti meie erakonna valitsuses osalemise tõttu muutunud paariaks, pidalitõbiseks, kellega keegi ei taha enam rääkida. Võin oma värske isikliku kogemuse põhjal öelda: mitte midagi taolist.”

Ta lisas, et kolleegid teistest riikidest olid väga sõbralikud, soovisid õnne ametisse saamise puhul ning jõudu tööle.

“Euroopas toimuvad valimised mõnes riigis iga natukese aja tagant ning valitsused vahetuvad kogu aeg. Kellelegi ei tule pähegi hakata tegema nägusid selle pärast, et valitsuses osaleb mõni erakond, kellega nad kodumaal koostööd ei teeks,” kirjutas Helme. “Samuti nägin väga lähedalt, kuidas kõik riigid seisavad oma huvide eest, ajavad oma asja. Meie peame sama tegema!”

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused