Mihhail Kõlvart püüab venekeelset vaatajat PBK kaudu

Rubriik Uudised On
- Updated
©Scanpix.
Mihhail Kõlvart

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart tunnistas ETV saates „Ringvaade“, et Tallinna televisiooni (TTV) kinnipanemise asemel saab ta rohkem väljundit venekeelsest kanalist PBK.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Koostöö erasektoriga, täpsemalt Pervõi Baltiiski Kanaliga oli Kõlvarti sõnul mõistlikum, sest väiksema raha eest sai suurema kontaktide arvu. Nüüd soovib pealinn tema sõnul kasutada seda ressurssi nii, et Tallinna uudiseid saaks levitada ka eesti keeles, kuid samas odavamalt kui oma telekanalit pidades.

“Rohkem tallinlasi saab teada Tallinna uudistest ja samas läheb see vähem maksma,” sõnas Kõlvart. “Mina pean teenindama mitte oma valijaid, vaid Tallinna elanikke, sõltumata sellest, mis rahvusest nad on,” ütles ta.

Rääkides rohkematest tallinlastest, võis ridade vahelt lugeda, et PBK on suunatud veel rohkem venekeelsele elanikkonnale. Ilmselgelt on see suund sihitud eelolevatele kohalikele valimistele, kus Kõlvart ja keskerakond tahavad positsiooni tugevdada.

Kõlvart rääkis saates, et ta saab aru, miks tema otsus Tallinna TV sulgeda paljudele ei meeldi. “Pole midagi teha, peame vaatama tulevikku ja mõtlema selle peale, kuidas ratsionaalsemalt linna ressurssi kasutada,” lausus ta.

Mõnede avalikult oma pahameelt väljendanud poliitikute, näiteks EKRE liikme Peeter Ernitsa suust kõlanud kriitika kohta, et TTV sulgemine on idiootsus, vastas Kõlvart, et Tallinna TV eesmärk ei peaks olema poliitikute teenindamine. samas ei kõla see väide siiski kuigi usutavalt.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused