Minister Rene Kokk kavatseb ühendada keskkonnaameti ja keskkonnainspektsiooni

Eesti, Uudised,
- Updated
©UU
Keskkonnaminister Rene Kokk.

Keskkonnaminister Rene Kokk kavatseb järgmisest aastast ühendada keskkonnainspektsiooni (KKI) ja keskkonnaameti (KKA), et muuta töö tõhusamaks.

„Kui ma ministriks tulin, sai plaan päevakorrast maha võetud, täna on see jälle lauale toodud ja ma usun, et see on plaan, millega tasub edasi minna. Hakkame sellega käima nüüd mööda Riigikogu fraktsioone, tutvustame seda,” sõnas Rene Kokk.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Keskkonnainspektsiooni peadirektor Olav Avarsalu lubas Maalehele vastava analüüsi tulemused peagi avalikkuse ette tuua ning kinnitas, et keskkonnalubasid sh näiteks veekasutuslubasid, raielubasid välja andva, aga ka kaitsealade kaitse-eeskirju kinnitava asutuse ning nende keskkonnalubade õiguspärast kasutamist ja täitmist kontrolliva inspektsiooni ühendamises ei teki riigiõiguslikku vastuolu.

Peamise ametite ühendamise põhjusena tuuakse välja, et kui mõlemal ametil oleksid ühised eesmärgid, siis ehk suudetaks jõudude ühendamisel olla oma tegevuses tõhusamad. Eraldi tegutsedes võivad need eesmärgid laiali hajuda.

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused