Moonika Helme apteegireformist: “Riik ei pea olema see, kes seadusega jagab rendipindu ümber”

Eesti, Uudised,
©Uued Uudised
Moonika Helme

Tallinna TV saates Nädal Pluss rääkis EKRE parlamendisaadik Helle-Moonika Helme ühe saatekülalisena Viktor Vassiljevi, Lauri Läänemetsa ja Rannar Vassiljevi kõrval nädala tähtsamatel sündmustel, milleks olid arutelu apteegireformi üle, põllumeeste rahanõudmised ja Soomes elavate eestlaste tagasitoomine koju.

Puudutades apteegireformi ütles Helme, et me ei räägi käsimüügiravimite kättesaamisest, vaid elupäästvatest ravimitest. Ta tõi näite, et kui üks vanainimene, kes meediat ei jälgi, läheb oma tuttavat rada mööda apteeki ja uks on kinni, sest see apteek on üldse suletud, mis siis saab, kui tal on vaja kiitresti näiteks südameravimit. „Kui tekib kas või üks letaalne juhtum, siis kes vastutab,“ küsis Helnme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta lisas, et Soomes tõepoolest on proviisorapteegid ja seal asi toimib, aga seal on see kogu aeg nõnda olnud, meil olid ka, kuid meil on tehtud neid reforme edasi-tagasi.

„Mina toetan proviisorite kaasamist ja nende tähtsuse tõstmist, aga tarbija ja kliendi seisukohalt tegelikult kõik toimib, riik ei pea olema see, kes seadusega jagab rendipindu ümber,“ ütles Moonika Helme.

UU

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused