Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Oleg Gross kiitis valitsuse tegevust kriisiajal

-
16.04.2020
© Scanpix.

Eesti üks jõukamaid ettevõtjaid, Lääne-Virumaal tegutseva OG Elekra ja Grossi Toidukaupade omanik Oleg Gross kiitis Maalehele antud intervjuus valitsuse tegevust kriisiajal.

„Pean kiitma Eesti valitsust. On loodud varustuskindlustuse komisjon, mis hoiab kaupmehi muudatuste ja olukorraga kursis,“ ütles üle Eesti 69 kauplust ja erinevaid põllumajandusettevõtteid pidav Gross.

Ta lisas oma valdkonna poolt vaadates, et tuleviku kriisides võiks kutsuda ka kaupmehed kohe laua taha, kaasa rääkima.

Groos rääkis veel, et leidub ka omavalitsusi, keda kiita. Näiteks Keilas saadeti nende poodi desoaineid, kui neid ei olnud saada.

Gross: „Samas on normaalse suhtlemise asemel tulnud valla kiri, et teil kõik nõuded poes täitmata ja saadetakse politsei peale. Siis meie tegevjuht peab vallale meenutama viis päeva tagasi muudetud seadust, mis sisaldab hoopis teisi nõudeid. Mis see omavalitsus trambib kaubanduse eesliini töötajaid! Kui tahavad tulla meid karjatama, lugegu enne seadused läbi.“

Ta lisas, et veel hullem oli olukord kui poodi marsib oma maski ja kiivriga uhkeldav omavalitsustöötaja ning hakkab õpetama, poes korda looma, samas kui lihtsal kaubandustöötajal pole kusagilt maski võtta.

UU