PÄEVAPILT: Yoko Alender istub Riigikogu saalis suure suusamütsiga, ei tea, kas ta ikka noa ja kahvliga süüa oskab

Eesti, Uudised,
- Updated
©UU
Yoko Alender

Riigikogusse satub igasugust rahvast, teiste hulgas on ka reformierakondlane Yoko Alender, kes pühas istungite saalis ajab riigiasja, peas suur suusamüts, samal ajal kui kolleegid näomaski kannavad.

Võiks arvata, et rahvasaadik unustas läbi tänase lumesaju tööle tulles mütsi garderoobi panemata, kuid see pole siiski põhjus. Mütsi kandmine näib daamil olevat moeasi, mitte praktiline vajadus, sest ta käis sellega Toompea lossis ringi ka eelmisel nädalal. Olgu märgitud, et Toompea lossi ruumid on õdusalt soojad iga ilmaga. Pilt meenutab mõneti nõukogude aega, kui prouad ei raatsinud oma uhket karvamütsi peast võtta ei teatrisaalis ega võib-olla ka ülemnõukogus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pole siiski veel kohanud president Ilvese säutsu teemal, kas tubli reformar ka noa ja kahvliga süüa oskab või on ta minetanud viimsedki viisakusnormid.

Võib vaid kaasa tunda Yoko taga istuvatele kolleegidele, kel jääb eesistuva Alenderi kõrge peakatte tõttu Riigikogu spiikriga silmside loomata.

UU  

 

18 commentsOn PÄEVAPILT: Yoko Alender istub Riigikogu saalis suure suusamütsiga, ei tea, kas ta ikka noa ja kahvliga süüa oskab

 • Avatar

  Yokol on peas tegelt foolium paber, aga et seda varjata toppis pähe suusamütsi ning sedasi sööb salaja veel seemneidki. Kus on nüüd teiste saadikute silmad ning kus Ansip ning tema fraas :”Tule taevas appi!!!!!”

 • Avatar

  …ta on avalikult rääkinud oma raskest depressioonist,miks ta seda avalikult räägib???
  Tekib tõesti tunne,kas tervisega on ikka kõik korras?
  Kas sellised inimesed ongi need,kes otsustavad ja vastutavad meie eest,segavad riigikogu tööd?
  SAADIKU PUUTUMATUS!

 • Avatar

  Suusamüts on PÜHA – hoiab pead jahtumisest – kui aju külm siis on ju surm…

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Kunagi ammu mõtlesin mina,et ainult venelased kasutavad nuga toidu lahtilõikamiseks ja siis kahvel paremasse kätte ja hoogu .Tänaseks olen saanud palju targemaks – hea toon nii austraalias kui ameerikamaal on söögilauas sama.
  Vaevalt meie nätsutajagi teist moodi sööb ?
  Teisest küljest kas suusamütsi kandmine on keelatud kuna õiget talve pole olnud ?

 • Avatar
  Nuga ja kahvel

  Pigem on asi niimoodi, et ta hakkas USAkate moodi sööma. Neil käib ka kahvel paremasse kätte, nuga on ajutine abivahend.
  Ja praegu on lihtsalt üleminek ühelt kahvel noata meetodilt teisele. See aga pani pea valutama ning aju nõudis lisasoojustust.

 • Avatar

  Lihtsalt jäi pea pesemata, läks meelest, sest pole inimene ammu väljas käinud.

 • Avatar
  Tegelikult kurb

  Mõnede tuntud inimeste lapsed on läinud täiega aiataha. Mingeid eestimeelsuse nähte pole kuskilt otsast märgata. Urmas ise sellist roosat liberaalset idiotismi poleks pooldanud ja ega Liivigi sellest vist sillas pole.

 • Avatar

  Paneb tõesti hämmastama, et sellised inimesed on valitud kandideerima riigi kõige olulisemasse tööorganisse. Tundub, et tal ongi tõsised probleemid vaimsel tasandil ja on ka sellest ise rääkides püüdnud tähelepanu hoida endal kui väga olulisel ja erilisel isiksusel. Samas olen ühe korra tööalaselt olnud temaga meilivestluses, mis jättis küll ebamugava mulje. Teks oli lihtsalt matslikult üleolev.

 • Avatar

  Kui muud tarkust ei ole (I.Tarandi prillid) siis midagi ju ikka on, mis Sind esikaanele tõmbab. Ullikesed valivad ju ikka väljanägemise järgi!

 • Avatar

  Kas teda kraaditud on? Ilmselgelt kügeleb sel pildil külmetav inimene.Corona? Või on kasutu rööprähklemine ja põhjatu õelus kulutanud energiavarud nii lõpuni, et eksistentsiks on vajalik end põhjalikult soojustada.

 • Avatar

  Kes ometi selliseid riiki juhtima valivad? Palun andke oma nimed üles. Tulevikus peaksid valimised nii väikses riigis nagu Eesti, olema avalikud. Kõigile peab olema nähtav kes kelle valis.

 • Avatar

  Tubli UU toimetus! Selline tase on kindlast väga vajalik rahvusluse ja konservatiivse maailmavaate propageerimisel lugejatele! Ei mingitki uhkust ega väärikust?

  • Avatar
   Euro väärtus

   Aga see-eest on Yoko Alender väga väärikas.

  • Avatar

   Kadjakate mõnitamine on vajalik ja tervistav tegevus. Viis minutit naeru pikendab eluiga aasta võrra ja sinusuguste võltsvagade kohta ütles kõige paremini Jaroslav Hašek Šveijki avasõnas: enamasti on need esteedid lihtlabased perverdid, kes käivad avalike peldikute seintele igasugu roppusi kritseldamas.

 • Avatar

  Selle mütsi sees on fooliumist vooder! Ma olen kindel!

 • Avatar
  Kalle Kadanik

  HÄBi! HÄBi! HÄBi!
  Telhvi-aeg on käes!

 • Avatar
  vanaema maalt

  Yokol on probleem, katsetas juustel lillat värvi ja täid tulid pähe. Täitorn ohjeldab levikut reformi ahjualustele ja hoiab viimast aruraasu peidus. On ta ju ise rääkinud, et vaevleb neurootiliste puhangute käes, vaeseke, ainus ravim suusamüts keset sooja kevadet ja Riigikogu saalis. Või on see uus mutant covidist, mis algab peast, saatke kohe testi tegema.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused