Paul Puustusmaa: kurb, kui Isamaa vabaerakonnastub

Eesti, Uudised,
- Updated
©UU
Paul Puustusmaa

Rail Balticust millegipärast väga huvitatud valitsuskoalitsiooni kuuluva Isamaa fraktsiooni liige Andres Metsoja andis mõista, et tema ei saa kuuluda koalitsiooni, kus üks erakond ehk EKRE seisab Rail Balticu vastu.

Selle peale lausus EKREsse kuuluv Riigikogu liige Paul Puustusmaa, et kolmandik Isamaa fraktsioonist Riigikogus on sisuliselt vabaerakonnastunud, mistõttu hakkab seal parteis toimuv meenutama Browni liikumist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Mul oleks väga hea meel, kui ülaltoodud tunne osutuks petlikuks ja ekslikuks ning saan taas näha Riigikogus vaimselt tugevat ja ühtset meeskonda nimega ISAMAA – erakonda, kellele saaks loota ja toetuda,“ lisas Puustusmaa. „Vastasel juhul võibki Isamaaga juhtuda see, mis juhtus Vabaerakonnaga.“

Siin vihjab ta tõigale, et nii Viktoria Ladõnskaja-Kubitsa kui ka Mihhail Lotmani hääletusi on raske ette ennustada.

7 commentsOn Paul Puustusmaa: kurb, kui Isamaa vabaerakonnastub

 • Avatar
  vanaema maalt

  Kus see Isamaa veel on…see on sotsliberite segapudru, Isamaale häbitegemise erakond. Seeder ei suuda neid poolerakondlasi üldse ohjata, üks ajab Brüsselis reformi asju, kolm kohalikku sotside soojendusbänd, kandku endid kaardilt maha juba ise enne valimisi. Millal enne on venelastest eestlased saanud, et neid oma rinnal soojendada erakonnas, nende isamaa on Narva taga.

 • Avatar

  Mingit “vabaerakonnastumist” ei ole. Isamaa on tükimat aega sotside kelgunöör olnud. Vaatame ajalukku. Isamaa oli kenasti Reformierakonna tuules ja lõi usinalt kõigis nende korruptiivsetes ja eestivaenulikes projektides kaasa. Siis tuli aeg kus Ansip pühkis Eestimaa tolmu jalgadelt ja isamaalitsikud mõistsid – Reformierakonda pole jäänud enam ühtegi munadega meest ning selle tu**ukarja sabas sörkimine lõpeb halvasti. Ennemini varem kui hiljem. Millist arvamust kinnitas ka vaese Jürgen Ligi avalik pilastamine sotside poolt 2014ndal aastal. Nüüd tuli Isamaa sulleritel hakata kibekähku uut peremeest otsima ja see leiti sotside ning noore Ossinovski näol, mis aeg-ajalt võttis suisa koomilise vormi. Kui Jevgeni Trotskist ja Che Guevarast vaimustus ning hakkas endale samasugust kitsehabet kasvatama nagu need massimõrtsukad kandsid, siis juba kahe nädala pärast oli reinsaludel-seederitel samasugune mägra tu** ümber suu kasvatatud. Koerad lähevad ikka peremehe nägu. Sester kriiskas valitsuse pressikonverentsil nagu tapaleveetav orikas kuidas Eesti ainus oht on paremäärmuslus ning igasugu Luiged, Tsahknad ja Ladõnskajad võtsid Isamaas juhtohjad enda kätte. Partei muutus marksistlikumaks kui sotsid ise ja lihtlabase limukluse maht selles kasvas eksponentsiaalselt.
  Ühest küljest üsna ropp, aga teisest küljest väga loogiline lugu. Kui partei on loodud ainult mingitele jorssidele sissetulekuallikaks ja see papp mida jahiti on juba maksumaksja taskust välja varastatud, “projekt” on kulmineerunud, siis järelejäänud tühi kest lipendabki nagu kasutatud kondoom prügimäe veerel kõvema tuulega ning tekitab ainult vastikustunnet ja jälestust.

 • Avatar
  Leo Viller

  Juba Napoleon ütles kunagi, et on olemas kaks asja, mis inimese tegutsema või mittetegutsema panevad: hirm ja isiklik kasu. Ilmselt eksisteerivad need asjaolud ka nn isamaalisuse puhul

 • Avatar
  Isamaa hävitajad

  Täpne hinnang laguneva, selgrootu erakonna kohta. Reisipiirangud on tulnud, et jääda. Viiruse teine laine peatab loodetavasti Rail Balticu ja teised globalistlikud megaprojektid – Soome Supo ei andnud juba enne koroonakriisi luba hiinlaste rahaga Helsinki-Tallinna tunneli rajamiseks, pidades seda julgeolekuohuks. Nüüd pigem surmatee Wuhan-Helsinki-Tallinn. Aeg annab arutust ehk tark ei torma.

 • Avatar

  Uurige Metsojale või tema lähisugulastele kuuluvaid kinnistuid Kaisma ja Järvakandi ümbruses. Võib olla jääb midagi RB alla ja saab rahaks teha !?

 • Avatar

  Ma ei saa üldse aru, miks Ladõnskaja Isamaas on… algul küll sobis hästi, aga nüüd, kui erakond isegi ei usalda teda enam… kujutan ette, et ega tal ka endal seal pole meeldiv olla. Pole mõtet nägusid teha, mõlemad on ju sotsid, mingu üle, oleksid ausad ka iseenda ees.

  • Avatar

   Lotman ju ütles, kui ekre võimule sai, et isamaa ebaõnnestus eesmärgiga “natse kapis hoida”. Võibolla nad on mõlemad seal mõne niisuguse ülesandega.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused