PILTUUDIS: kliimavõitlusesse kaasati lasteaiarühm, mis tegi ürituse eriti groteskseks

Eesti, Uudised,
- Updated
©Uued Uudised
Rühm lapsi aeti Toompea lossi ette plakatitega, millest nad ei pruukinud arugi saada.

Täna ennelõunal seisis rühmatäis helkurevestides lasteaialapsi Toompea lossi ees platsil seljaga Riigikogu hoone poole ning nende ees luges “tädi” paberilt häälekõvendaja abil maha nõudmisi. Pilt oli pehmelt öeldes kummaline ja isegi groteskne. Laste, kes ei saanud ilmselt üldse aru, miks nad sinna jalutati, jalge ees lebasid ka plakatid, mida ilmselgelt polnud nemad ise valmistanud.

Tegu oli järjekordse näitega kliimahüsteeriast (avalik koosolek kandis nimetust „Tõsta inimeste teadlikkust kliimakriisist“), kuhu seekord olid kaasatud kõige väiksemad. Plakatitel seisis sõnum, et inimkonnal on jäänud elavad veel vaid 12 aastat.

UU

Kommentaarid

2 commentsOn PILTUUDIS: kliimavõitlusesse kaasati lasteaiarühm, mis tegi ürituse eriti groteskseks

  • Avatar
    Ärni Kaitsa

    Kliimahullud kui teil on igav, siis leidke endale targemat tegevust, aga jätke lapsed kes sellest midagi ei taipa, mängust välja

  • Avatar

    Taolised “kasvatajad” tuleb kindlasti sellelt töölt kõrvaldada,.See inimene ei saa aru mida ta teeb? Järgmine kord läheb omal algatusel lastega metsa.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused