Politseinikud on muutumas ühiskonna poksikottideks

Maailm, Uudised,
- Updated
Londoni politsei protestiaktsiooni ohjamas.

The Telegraph vahendab šokeerivat videopilti, kuidas rühm mustanahalisi ründab politseinikke Londoni idaosas, pealkirjastades loo „Politseinikud muutuvad “ühiskonna peksukottideks”.

Videos on näha, kuidas politseinik joostakse maha, seejärel rünnatakse teda pesapallikurikaga ning samal ajal üks kambast filmis kogu seda peksmist. Scotland Yardi kinnitusel arreteeriti kaks rünnakus osalenud meest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sellised sündmused on taas teravdatud tähelepanu alla võtnud politsei ametnike igapäevase töö.

Konkreetne rünnak toimus siis, kui ohvitserid peatusid, et aidata inimest, kes oli teatanud, et teda rünnati.

Kui mees- ja naissoost politseinik üritasid väidetavat ohvrit aidata, tulidki pätid neile kallale. Sotsiaalmeediasse postitatud videos on näha, kuidas meespolitseinik oli maha surutud ning teda peksti jala ja kurikaga samal ajal kui tema naiskolleegi, kes üritas sekkuda, samuti lükati ja löödi. Mõlemad ohvitserid said kergeid vigastusi. Briti siseminister nimetas seda intsidenti haigeks ja šokeerivaks.

Taolised rünnakud on hoogustunud pärast vahejuhtumit USA-s, kus mustanahaliste seas algatati laine politsei vägivalla vastu, kuid mis kasvas peagi lihtsalt laamendamiseks ja märatsemiseks.

Video on näha siin: https://www.telegraph.co.uk/news/2020/06/10/sickening-police-assault-east-london-condemned-priti-patel/

11 commentsOn Politseinikud on muutumas ühiskonna poksikottideks

 • Avatar

  ju siis pole politseile käsku antud. pigem on öeldud “neegreid mitte puutuda”.

 • Avatar

  Eestis seda probleemi ei ole enam. Politseinikud on väga viisakad, ning viisakusele vastatakse viisakusega.

  Kuid huvitav mis hakkab saama siis, kui siin pandaks politseinikud omaenda rahvast tulistama, kui fosforiidikaevandused, kilda frakkimine, ning maavarade Nauru kombel väljavedu hakkab? Kas kaitseliitlased tuleks politseile appi, et koos vihase rahvamassiga rikastele röövlitele koht kätte näidata?

 • Avatar

  Kui nüüd mõelda kuidas briti politsei on aidanud ja kaitsnud võõramaiste lastevägistajate kampasid, kuidas briti politsei on aidanud ja kaitsnud võõramaiseid islamiterroriste, kuidas briti politsei on aidanud ja kaitsnud võõramaiseid narkoärikaid ja pätikampasid ning kuidas seesama briti politsei on igal võimalikud ja võimatul juhul omaenda rahva, omaenda inimeste vastu pööranud, siis ülalnimetatud olukord on äraütlemata naljakas, “poetic justice” lihas ja veres. Briti politseinikud on ära teeninud kogu vägivalla nende võõramaalaste poolt keda nad kogu see aeg oma rahva vastases võitluses aidanud ja kaitsnud on. Ja siis veel vägivalla omaenda rahva poolt, kelle vastu nad kogu aeg võidelnud on.
  Mõtlemise koht ka kohalikele põssadele. Kas ikka tasub selle multikulti ja muu vasakpoolse mögaga nii iharalt kaasa minna nagu eesti politseinikud seni on käitunud? Kui oma inimestele selja pöörad ja võõraks jääd ei tähenda see seda, et võõrad su omaks võtavad. Lihtsalt siis on kõik vaenlased. Mõelge, põssad, mõelge.

 • Avatar

  Ehk viimane aeg on omale relvaluba teha ja ka tulirelv hankida. Kui “võrdustavad tolerastid” kohale jõuavad siis on juba väga-väga hilja ennast, oma peret ja riiki kaitsta.

  • Avatar

   Seaduslik relv on ainult oma lõbu värk. Võibolla abiks kah, kui esimese lasu ründaja pihta lased, ning teise õhku tulistad, et oleks legaalne enesekaitse. Kui aga läheb tõsiseks jamaks, siis on tundmatu vindiga ja registreerimata raud, või kasvõi jahipüss palju turvalisem kaitsevahend.

   • Avatar

    @prooton – oma lõbu värk on see kui käsi püksis noksi näpid 😉
    Ei tea, et oleks Eesti seadustes “esimene lask õhku” kohustust?!
    Kui kuskil on siis ehk valgustad – sest “lask õhku” võib reaalselt rohkem probleeme tekitada.
    Muus osas nii ja naa – jahipüss on kindlasti hea kuid kohmakas – Eestis sellist asja veel ei müüda:
    Enesekaitse haavlipüss Serbu SUPER-SHORTY – https://serbu.com/super-shorty/#
    Lisaks on ka nii revolvritele kui püstolitele head moona enesekaitseks mis ei ohusta kõrvalolijaid
    ehk nn haavlitega padrunid – hajuvus on päris suur ja aga lähikaitses efektiivne.
    https://www.luckygunner.com/9mm-45-grain-4-shot-cci-big-4-200-rounds.
    Nii, et kulla prooton võimalusi on oskajale ja tahtjale inimesele 😉

   • Avatar

    Relv iseenesest kaitseks siin riigis on kahtlane värk. Vahest harva on mõni uudis, kus keegi kaitses ennast kamba eest noaga, isegi vahistati ja siis mõisteti õigeks. Enamusjuhul on tegu “hädakaitsepiiride ületamisega”, ning seda ka siis, kui keegi surma ei saagi. Ons püstolilask kuidagi rohkem kosher, kui noaga kaitsmine? Ja kui ikka ohustatakse inimese elu, siis kas ebaseadusliku rwelvaga enda elu kaitsmine on mõrvakatse, või käsitletakse relva omamist ja selle õiglast kasutamist eraldi?

    Mulle on jäänud sihkene mulje, et kuna relvad rohkem rikkama rahva vahendid, siis neil advokaadid ja nimi teevad kohtus oma töö, nemad võivad kaitsta ennast, kuid kui sa oled vaesemast kihist või kui juhtud olema purjus, ajal kui kamp sind kurikatega ründab, siis on justkui kindel karistus.

    Ma olen mõelnud, et need kummikuuli pipratopsid saab soolhaavleid täis lükata, ning kui ikka näkku ei lase, kuid lask toimub lähedalt, siis võib see vaat ehk kõige turvalisem tõsine enesekaitse olla. Sest arvestada tuleb et menetlusprotsess ja närvipinge on juba karistus ise!

 • Avatar

  See on jube, mis praegu maailmas toimub—punased—mustad sots—kommunistide närud on võimu võtmas. Nende ideesid on eriti kaitsmas JA levitamas FACEBOOK. See platvorm tuleks sulgeda. USA demokraadid ärgu tulgu rääkima demokraatiast, tegelikult soroslik rämps. Kui asja tõsiselt ei võeta, siis varsti pole normaalset ühiskonda enam, kus saaks end turvaliselt tunda.

 • Avatar

  Kui riigijuhid ei võta end kokku ega anna julgeoleku/jõududele käsku lõpetada see korralagedus ja vandalism, libisevad Lääne ühiskonnad kiiresti vasak/anarhistide hirmuvalitsuse alla. See oleks uus NL, – Stalini asemel valitsejaks nt Soros vm ‘revolutsionäär.

  • Avatar

   Auu, kus sa elanud oled? Ärka üles. Lääne ühiskonnad on juba vasakpoolsete võimu all, juba tükimat aega. See on lihtsalt lääne inimeste mahasurumise järgmine etapp, avalik anarhotürannia. Miks sa arvad, et “riigijuhid” seda heaks ei kiida? See kõik mis praegu toimub ei ole tekkinud vaakumis ega ole ka asi iseeneses. Kui nii lihtsast asjast aru ei saa, siis on see maailmas toimuv värk ikka üle mõistuse keeruline küll vist 😀 Siis oleks võib-olla mõistlikum pildiraamatute ja telekast tuleva “Su nägu kõlab tuttavalt” juurde jääda. Ilus meelelahutuslik värk ja ei pea ajusid mõtlemisega ära nikastama.

 • Avatar

  Varem või hiljem see kõik lõpeb suure kaosega. Küll ka politseinikud hakkavad massiliselt ametit maha panema, sest süsteem kaitseb pätte. Sinna suunda liigub ka Eesti.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused