Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Politseinikud on muutumas ühiskonna poksikottideks

-
11.06.2020
Londoni politsei protestiaktsiooni ohjamas.

The Telegraph vahendab šokeerivat videopilti, kuidas rühm mustanahalisi ründab politseinikke Londoni idaosas, pealkirjastades loo „Politseinikud muutuvad “ühiskonna peksukottideks”.

Videos on näha, kuidas politseinik joostakse maha, seejärel rünnatakse teda pesapallikurikaga ning samal ajal üks kambast filmis kogu seda peksmist. Scotland Yardi kinnitusel arreteeriti kaks rünnakus osalenud meest.

Sellised sündmused on taas teravdatud tähelepanu alla võtnud politsei ametnike igapäevase töö.

Konkreetne rünnak toimus siis, kui ohvitserid peatusid, et aidata inimest, kes oli teatanud, et teda rünnati.

Kui mees- ja naissoost politseinik üritasid väidetavat ohvrit aidata, tulidki pätid neile kallale. Sotsiaalmeediasse postitatud videos on näha, kuidas meespolitseinik oli maha surutud ning teda peksti jala ja kurikaga samal ajal kui tema naiskolleegi, kes üritas sekkuda, samuti lükati ja löödi. Mõlemad ohvitserid said kergeid vigastusi. Briti siseminister nimetas seda intsidenti haigeks ja šokeerivaks.

Taolised rünnakud on hoogustunud pärast vahejuhtumit USA-s, kus mustanahaliste seas algatati laine politsei vägivalla vastu, kuid mis kasvas peagi lihtsalt laamendamiseks ja märatsemiseks.

Video on näha siin: https://www.telegraph.co.uk/news/2020/06/10/sickening-police-assault-east-london-condemned-priti-patel/