Põllumehed kiidavad EKRE maaeluministri kandidaati: sobilik mees sellele kohale

Rubriik Eesti, Uudised On
- Updated
©UU
Maaeluminister Arvo Aller.

Maaleht uuris põllumeestelt, mida arvavad nemad EKRE uuest maaeluministri kandidaadist, Ida-Virumaa Talupidajate liidu esimehest Arvo Allerist. Vastused olid kiitvad.

Eestimaa Talupidajate Keskliidu esimees, kartulikasvataja Kalle Hamburg:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ma arvan küll, et Arvo Aller sobib ministriks. Kui vaadata, kui tugeva Ida-Virumaa talunike organisatsiooni ta on üles ehitanud ja aktiivselt toimetanud, siis ta on täiesti arvestatav mees sellele kohale.

Voore Farmi juhataja, aasta põllumees 2019 Indrek Klammer:

Ta on suurte kogemustega, hea suhtleja ja ma usun, et ka sobiv kandidaat ministri kohale. See on positiivne uudis, et Alleri kandidatuur on esitatud.

Tartumaa põllumeeste liidu esimees Jaan Sõrra:

Tunnen teda aastaid, ida-viru taluliidu esimees ja üks väga hea konsulent. Mind ta ei ole nõustanud, aga need hindavad teda väga, keda ta nõustab. Ka ikkagi väga pikka aega olnud kohalikus taluliidus tööl juhina. Raske on öelda, mida temast oodata, sest nagu te teate, 99% otsuseid tuleb Brüsselist.

Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus:

Arvo Alleril on kindlasti väga pikk kogemus ja hea ülevaade põllumajandussektoris toimuvast. Samuti on ta hästi kursis nõustamisega.

Olavy Sülla, tunnustatud nõustaja ja kauaaegne kolleeg:

Arvo Aller on maaeluministri kohale hea kandidaat. Ta on väga hea kolleeg ja sõnapidaja mees. Ta on väga täpne ja hoolas ning tal on hea argumenteerimisoskus. Julgeb teha otsuseid.

Eesti Talupidajate Keskliidu tegevjuht Kerli Ats:

Sektorile on see kindlasti hea uudis!

Järvamaa põllumeeste liidu juht Mae Alviste:

Kui Arvo Aller maaeluministriks saaks, oleks minister mees, kes teab väga palju põllumajandusest.

Ida-Virumaa talupidaja Katre Eskor:

Arvan, et Arvo Aller sobib ministriks. Ilma Arvota poleks meie taluliitu ka. Ta on alati nõu ja jõuga abiks, kui vaja.

 

LOE LISAKS

EKRE esitab maaeluministri kandidaadiks Arvo Alleri

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused