Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Sisserännanud vägistajad on pannud soomlasi arutlema pagulaspoliitika üle, aga karistused on ebanormaalselt leebed

11.07.2019
Oulu linn
© Internet

Hassan Mohamed Mohamudile mõisteti Soomes lapse jõhkra seksuaalse ärakasutamise ning vägistamise eest 4 aastat ja 6 kuud vanglakaristust. Pange tähele – sellise jõhkra teo eest kõigest neli ja pool aastat!

Kui lugeda seda Postimehe poolt vahendatud uudist edasi, saame teada, et eelmise aasta suvest kuni selle aasta talveni Oulus kestnud seksuaalkuritegude laines on see moslem juba kuues vägistaja, kelle ohvriks oli 13-aastane tüdruk, juhtumis, kus kokku kaheksat meest süüdistati ühe ja sama tüdruku eri aegadel vägistamises.

Terve mõistus tõrgub uskumast, et sellise värdjaliku teos eest saadakse nii leebe karistus.

Kas sellised juhtumid ei pane meie liberaste juba ükskord mõtlema selle peale, kui ohtlikud on sisserändajad. Kõigi Eestiga liitunud ja teised poolpimedad- võtke korraks aega ja pange end olukorda, kus teie lapsed või lähedased ohvriks satuvad.

Mis Oulusse puutub, siis need kaheksa meest pole aga ainsad – vägistamisi on toimunud ka mujal Oulus. Eelmise aasta lõpus teavitas Soome politsei viiest mehest, keda süüdistati grupivägistamises. Veebruari lõpuks oli kahtlusaluste arv kasvanud 29ni.

Valdav osa süüdistatuist on välismaa päritolu täisealised mehed. Peamiselt on tegemist varjupaigataotlejate ja pagulasstaatusega isikutega, mõnel neist on ka Soome kodakondsus. 29 süüdistatust on 20 välismaa päritolu. Nad vägistavad isegi mošees!

Vägistajate puhul oli sarnaseks jooneks see, et nad tundsid ennast üksikuna ja kurtsid selle üle, miks nad üldse Soome tulid, sest kõik sõbrad jäid kodumaale. Tihti kommenteerisid nad ka sotsiaalmeedias neidude pilte ning jagasid neile südameemotikone.

Olgu öeldud, et ärapetetud noored tüdrukud satuvad tihti sisserändajate ohvriks, sest vasakliberaalses ühiskonnas neile pole õpetatud kartma moslemist mehi ja nende tegevusviise ega mõttemaailma.

Politsei on pärast neid juhtumeid hoiatanud lapsevanemaid olema tähepanelikud, sest välismaa päritolu mehed püüavad noori tüdrukuid meelitada ligi Internetis. Inglise keeles on selle kohta sõna grooming. Selline meelitamine ei pruugi noores tüdrukus tekitada esmapilgul mingisugust kahtlust, kuid see võib lõppeda väga julmade tagajärgedega.

Oulu seksuaalkuritegude laine on tugevasti mõjutanud Soome ühiskonda. Mitmed poliitikud on avaldanud, et pagulaste osas tuleb seadust karmistada samal ajal on Soome Vasakliidu poliitikud rõhutanud, et vägistamisi ja seksuaalkuritegusid sooritavad ka soomlased, mistõttu ei tuleks seda ainult pagulastega seotud probleemiks tembeldada.

Ja isegi Soome usutegelased väljendasid arvamust, et nende juhtumite tõttu ei tohiks kõiki asüülitaotlejaid ja pagulasi tembeldada seksuaalkurjategijateks.

Kui palju on vaja ohvreid, et inimeste silmad avaneksid?

UU