Valdo Randpere tõestas taas, et amet matsi ei riku

Eesti, Uudised,
©Scanpix

Seda, et elementaarne viisakus meie opositsioonipoliitikuid isegi Riigikogu pühas istungitesaalis maha jätnud on, pole enam ammu uudis. Maaeluministrile Mart Järvikule umbusaldust avaldada püüdes näitas ülimat labasust üles Reformierakonda kuuluv Valdo Randpere, kes pole oma ülbust ka varem tagasi hoidnud.

Kui üleeile oli käsil küsimuste voor umbusaldatavale, ründas Randpere banaalselt Riigikogu esimeest.

Kui Henn Põlluaas küsis, kas Valdo Randperel on protseduuriline küsimus, vastas lipsu taha peitunud mats irvitades ja erakonnakaaslaste naeru saatel järgmiselt: „Jälle arvasid õigesti ära. Mul on selline küsimus, et tavaliselt on teil seal kellaajad paika pandud roteerumiseks, millal eesistuja vahetub. Mis kell sa ära lähed ja mis kell sinu asemele keegi teine tuleb?“

Põlluaas jäi talle omaselt rahulikuks ja vastas: „Ma saan aru väga hästi, et tegelikult te soovite lihtsalt aega venitada, pöörata selle tõsise arutelu täna tsirkuseks. Ei maksaks. Jah, tõepoolest, me vahetame teatud aja järel enda eesistujat siin, aga me saame teha seda nii regulaarselt kui ka ebaregulaarselt. Läheme küsimustega edasi.“

Nagu me teame, siis umbusaldus kukkus ettearvatult läbi ning reformierakondlased pidid häbist hapude nägudega oma partei sünnipäeva minema pidama.

Kommentaarid

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused