Valimiste eel sõpru ei tunta – üks käsi võtab, teine annab

Uudised,
- Updated
Indrek Saar sai 9. juunil SDE esimeheks ning kadus seejärel pildilt.

Valimiste-eelseks nädalaks on Jüri Ratase juhitava kolmikliidu niigi lagunenud koostööst jäänud järele vaid riismed.

Kampaania käigus tõmbab igaüks vankrit enda poole ning Eesti elule mõjub see kõik vaid pärssivalt. Vana Baskini Teatri rahastamine on sellise käitumise ilmekas näide, kus ühe käega võetakse ja teisega antakse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Äsja teatas Vana Baskini Teater, et kuna sotsist kultuuriminister Indrek Saar otsustas sellest aastast lõpetada 14 aastat kestnud regulaarselt toiminud tegevustoetuse maksmise, siis teater lõpetab tegevuse.

Vana Baskini Teatri tegevustoetus on olnud suurusjärgus 30 000 eurot aastas, millega teater suutis katta kõik oma püsikulud.

Seepeale teatas keskerakondlik Tallinna linnavalitsus, et toetab Vana Baskini Teatrit 35 000 euroga, et teatritegevus siiski säilitada. Rahaeralduse katteallikaks on seejuures Tallinna avalike suhete teenistuse eelarvelised vahendid.

Keskerakond on teatavasti Riigikogus koalitsioonis nii sotside kui ka Isamaaga.

Eile Eesti Ekspress kirjutas samuti sellest, kuidas koalitsioon ei tööta ja saadikud hääletavad, nagu ise tahavad, tuues välja hiljutise näite sotsiaalminister Riina Sikkuti näite tubakaseaduse muutmise hääletamisel ministri tahte vastu ja kus Sikkut teatas, et kui saadikud ei hääleta nii, nagu tema tahab, kutsub ta eelnõu tagasi.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused