Valla noorsootöötaja pärjati vikerkaarekangelaseks

Eesti, Uudised,
©Scanpix.
Vikerkaarevärvid.

Eesti LGBT Ühing pärgas kümmet Eesti inimest vikerkaarekangelase tiitliga, teiste seas tunnustati ka võitlevat geiaktivisti Keio Soomeltit, kes põhitöökohaga tegeleb Viru-Nigula vallas noorsootööga.

Vikerkaarekangelase puhul tõsteti üles Rakveres peetavat homofilmifestivali Festheart ja Vikerlaste koori.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuidas mõjub geiaktivistist kultuuri- ja noorsootöötaja tegevus Viru-Nigula valla, sealhulgas Kunda linna noorsoole, on iseküsimus.

UU

16 commentsOn Valla noorsootöötaja pärjati vikerkaarekangelaseks

 • Avatar

  Artiklis on tähelepanuta jäänud, et 18 mail pärjati ka meie Kadrioru nähtus Aasta LGBT+ Kangelaseks…
  Vikerkaarekangelane!
  Iga siga leiab pori.

 • Avatar

  Kahju eesti koolidest, praegul sunnitakse neid ostma ränga raha eest soomlaste homopropagandat, igasugu soovahetajad on saanud küütsakad koolide uste vahele, omavalitsused, kes ka koolielu korraldavad, nikutavad peadega rõõmsalt selle propaganda vajalikkusest, no ja haminnist ei räägigi, tülgastus tuleb peale

  • Avatar
   Sügamine ei ole sugutamine!

   Sugu ei saa vahetada. Saab ennast vigastada suguvõimetuks.
   Kui sugu olevat “sotsiaalne konstruktsioon”, siis seda saab ümber-konstrueerida. Kuna konstruktsioonid asuvab peas, siis see on ajuloputuse alamliik.
   Füüsilised enesevigastamised ja proteesid ei muuda kaasasündinud sugu. Selleks tuleb läbida uuesti-sünd ja hoida pöialt (104 mees/100 naine), et sünnitakse teisest soost.

 • Avatar

  Kas on õige kui ametlikku võimu teostab kaldu inimene? Millist eeskuju see noortele annab?

 • Avatar
  Margus Peterson

  keegi liputaja soomeltikeio on rahulolematu UU artikliga, kus antakse lugejatele teada, et lkgb on ta “aujärjele” tõstnud
  ja “kangelase” oreooliga “pärjanud”. kõik. milleks nutt ja hala? aga siis oli küll härga täis, kui Poolametsade peret pede-
  porno kaardiga “õnnistas”.
  ps. miks ma teda liputajaks nimetan? sest MEHED EI EPUTA OMA VOODIPARTNERITE EELISTUSTEGA. vähemalt avalikult mitte.
  pps. kui ta nii kõva “mees” on, mingu küsigu siinsetelt venelastelt, mis temast arvatakse. ta kultuuralistele kõrvadele
  saab see valus olema.

 • Avatar
  Haisev enesekiitus

  Aga kui LGBT juhid on ise endid hälbelisteks tituleerinud, et raha riigilt taotleda, pole ka ime, et hullukesed omavahel üksteist tunnustavad. Ikka noorsoole lähemale, keda kõige kergem kommiga meelitada ja oma tõde maksma panna. Ju siis panused ongi tehtud usku pöördunute arvu pealt, kes pärjad pähe saavad. Võiks siis juba pingerea ka kirja panna need siiruviirulised viisaastaku ennetähtaegsed täitjad, kes juhib-suur, soomelt….jne.

 • Avatar
  seinar töllpaum

  jätke mu kaisukaru kurat rahule!

 • Avatar

  Noh, teema on üleval. Kus te olete, EKRE? Millal te midagi ette võtate? Või tsiteerite lollile rahvale vaid fakte? Päevast päeva, kuust kuusse, aastast aastasse? Kas Sininen Tulevaisuus juba koidab?

 • Avatar
  Keio Soomelt

  Uutele Uudistele omane labane, isiklikult ründav stiil. Isegi autori nime ei julge suured aatemehed alla panna. Mage.

 • Avatar

  LGBT+100 ei ole enam IN, sest eliidist miljardärid on arvamusel,et sellega rahvaarvu ei ole võimalik vähendada ja tuleb leiutada uued suunad kuidas hävitada perekond ja ühiskond,hetkel käib vaktsiinide ja kiibistamise mõttetegevus,ilge ajupesu.

 • Avatar

  Kui “loomulikul” moel ei saa vaimset hälvet levitada, siis saab juurdekasvu tekitada suunatud tegevusega – ajupesu, uimastatult vägistades.
  Ja kuidas muidu. Kõige tulemuslikum on ikka järjest nooremate peal katsetades.
  See on nagu Tartus tegutses halley klubi, eestvedajaks loomulikult vaimselt hälbeline. Või siis otsingust leitav kirjutis – tuntud saatejuht pilastab poisse!

 • Avatar

  Statistiliselt on homode seas suur lastepilastajate osakaal ja selline bravuurne pede nagu soomelt ei tohiks kindlasti mitte kuidagi noorsooga kokku puutuda.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused