VIDEO Mart Helme Ameerika-visiidist: USA justiitsminister ise palus kokkusaamist

Maailm, Uudised, Video,
- Updated

Siseminister Mart Helme (EKRE) külastas läinud nädalal Ameerika Ühendriike, osaledes muu hulgas ka palvushommikusöögil, kus kõneles USA president Donald Trump.

„Muljed on väga positiivsed, ma poleks välja sõites iial arvanud, et ka kohapeal tekib nii palju võimalusi kohtuda otsustajatega, kellega jutule pääsemine pole niisama lihtne,“ ütles Helme, tuues näiteks USA peaprokurör William Barri, kes on ühtlasi riigi justiitsminister, samuti teised justiitsministeeriumi kõrged ametnikud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta rääkis, et Ameerika Ühendriikides on praegu üks suur teema Hiina ja põhitähelepanuHiina elektroonilisel invasioonil, mis puudutab 5G-d ja Huaweid.

Helme vahendas William Barri kõnet, kes ütles, et kui 1957. aastal tabas ameeriklasi nn Sputniku-šokk, sest Nõukogude Liit läks kosmosesse, siis praegu on sama lugu Hiinaga, kes on läinud neist ette elektroonikas. See on samaaegselt nii masendav kui ka inspireeriv. Seejuures näevad ameeriklased ühe kaasvõitlejana just Eestit kui arenenud digiriiki.

Kui Mart Helme rääkis võõrustajatele, et EKRE saadikute eestvedamisel on Riigikogus asutatud ka Trumpi toetusrühm, siis sellele järgnes positiivselt üllatav reaktsioon.

Donald Trumpi kõne palvushommikusöögil jättis Mart Helmele samuti sügava mulje, eriti hea oli näha, kui vaimustavalt ta vastu võeti.

One commentOn VIDEO Mart Helme Ameerika-visiidist: USA justiitsminister ise palus kokkusaamist

  • Avatar
    http://der-stuermer.org/indest.htm

    Kui me tahame täna mõista magava rahva orjastatust, siis peame me jälgima sajandite pikkuseid arenguid Saksamaal. Massiviletsusest tööliste seas saab alles siis rääkida, kui maalt tööstuspiirkondadesse ära rändavad talupojad pidid hakkama oma leiba teenima tekkivate suurlinnade vabrikutes. Alanud maaspekulatsioon ja ekspluateeriv rahandus tegid töölisest ja töövõtjast üürniku. Tollal võtsid saksa töölisest võimust VEREVÕÕRAD. VEREVÕRDSED aga eemaldusid temast. Kodanlaskonna selle aja patt kisendab veel tänagi veripunaselt taeva poole! See oli koletu kuritegu! Võiduaastaga 1871 sai Saksamaal alguse areng, mis niisama ebaterves kui ebasotsiaalses rahvaelus ei saanud viia hea lõpuni. Viimane Hohenzoller ei olnud enam saksa keiser, vaid saksa „päikesekuningas”. Ta talus võõraid juudi rahainimesi ja jäi nii oma rahvale üha võõramaks. Säärasele ebanormaalsele arengule pidi järgnema kokkuvarisemine. See toimus siis sõja õnnetu lõpu läbi ning sellele järgnenud revolutsiooni. Kui me tunneme end täna „jumalata” ja seisame riikliku rusuhunniku ees, nagu seda maailm on näinud vaid väga rasketel saatushetkedel, siis on asi selles, et me ei ole kinni pidanud jumala poolt antud rassiseadustest. Nende tõsiasjade üle selgusele jõudmine ei tohi aga meid kahtlema panna meie saatuses. Me peame kõik koos püüdlema olla me rahva arstiks ja näitama talle õige tee tervendavale tõusule. Liikumine saksa sotsialismi poole näitab meile tee riiklikuks ja rahvalikuks taasuuenemiseks. Saksa sotsialism klaarib arved marksistliku näilise sotsialismiga ja püüdleb kõigi seisuste ja elukutsete koostöö poole. Saksa sotsialistid ei pea KLASSIVÕITLUST, vaid RASSIVÕITLUST, mille me teostame vaimsel alal. Me hoiame selle ära, et üks rassiliselt alamväärne vähemus meie rahvast valitseb ja ekspluateerib! Ilma rassiküsimuse lahenduseta ei saa olla tõelist sotsialismi ja tõelist kooselu!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused