VIDEO: Mart Helme võttis eesti rahva ees kaabu peast

Eesti, Uudised, Video,
- Updated

Eile õhtul kogunes üle tuhande inimese Tartu rahu sõlmimise aastapäevale pühendatud tõrvikurongkäigule, mis siirdus Jaan Poska gümnaasiumi eest Vanemuise teatrist mööda Raekoja platsile. “Ma võtan kaabu peast eesti rahva eest, eesti rahva ees, kes on äraütlemata vintske ja sitke rahvas,” ütles Mart Helme.

“Eesti eest!” hüüdis peaaegu pool Raekoja platsi täitnud rahvahulk. Põlevaid tunglaid vihmases Tartu õhtus hoidsid käes vanad ja noored, mehed ja naised, oli pensionäre ja tudengeid, oli noori peresid lapsevankritega. Kõik nad ülistasid vaba Eestit. Raekoja platsil peetud sütitavad kõned, mida pidasid Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna poliitikud, nakkasid osalejaid veelgi, mis võttis ka laulu lahti.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

EKRE liidrid Mart ja Martin Helme olid rõõmsad nii rohke osalejatearvu üle. “Silm puhkab seda tuledemerd vaadates,” ütles Martin Helme. Mart Helme märkis, et see rahvahulk näitab, et me ei ole nõus Venemaaga, kes keeldub Tartu rahulepingut tunnistamast.

Kokku jagati rongkäigulistele välja tuhat tungalt, kuid väga paljud inimesed tulid ka oma tõrvikutega.

UU

 

4 commentsOn VIDEO: Mart Helme võttis eesti rahva ees kaabu peast

 • Avatar
  KOIT L.HÄNG

  Edu Mart ja Martin ja edu kõigile,kes rongkäigust osa võtsid.

 • Avatar
  KOIT HÄNG

  Austus ja müts maha Teie ees Mart ja Martin ja kõik need toredad inimesed,kes rongkäigus viibisid

 • Avatar
  Leo Viller

  Kuldar Pärt – järjekordne palgaline provokaator, kelle ülesandeks pole niivõrd Tartu rahulepingu kohta rumala jutu ajamine, kuivõrd katse eesti rahvast juutide vastu üles ässitada

  • Avatar
   Kuldar Pärt

   Õpi ajalugu! See milliseid muinasjutte ajaloo asemel Pärnu lastele pähe määrinud, neid võid ise uskuda! Juudid on rahvus. Zionism aga on ideoloogia.
   Kui Viini juudid Marx, Moishe Hess, Theodor Hertzl ja muusugused ei oleks 1860-ndatel samadest sulepeadest imenud välja neid kommunismusi-sotsialismusi-zionismusi, siis elaksivad ka juudid sedasi nagu nad sinnamaani elanud ja sajad miljonid ei oleks vägivaldsesse surma surnud sestpääle.
   Selle “palgalise provokaatori” kohta ei mõista arvata, et kesse ka palganud su seniilse aru järele?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused