Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Alustab uus rahvuskonservatiivne raadiosaade „Helgiheitja“

-
03.05.2022
Silver Kuusik

Alates homsest hakkab Ring FM-s igal kolmapäeval kell 11 eetris olema EKRE Tartu ringkonna saade “Helgiheitja”. „Nii nagu saate nimigi ütleb, heidame valgust teemadele, mis meie arvates põhjendamatult vähe eetriaega saavad,“ tutvustas saate tegija, Tartu volikokku kuuluv Silver Kuusik (EKRE), lubades igasse saatesse põnevaid teemasid ja külalisi.

“Helgiheitja on rahvuskonservatiivne raadiosaade, mis on eetris iga kahe nädala tagant kolmapäeviti kell 11 Ring FM-s, sagedusel 104,7 MHz. Homme eetris olevas esimeses saates lahkab Riigikogu riigikaitsekomisjoni aseesimees kolonelleitnant Leo Kunnas Eesti riigikaitset Ukraina sõja taustal. Tartu linnavolikogu liige ja sotsiaalkomisjoni aseesimees Merle Kivest arutleb naiste rolli üle Eesti poliitikas ning Riigikogu ja Tartu linnavolikogu liige Jaak Valge räägib Tartu linnavolikogu EKRE fraktsiooni poolt üle antud rahvahääletuse eelnõust ning rahva kaasamisest valimiste vahelisel ajal.

Rahvuskonservatiivsetest raadiosaadetest on eetris ka ülipopulaarne „Räägime asjast“ Martin ja Mart Helme juhtimisel, Tre raadios, samuti Anti Poolametsa juhitav „Vaba sõna“ samas raadiojaamas. Tallinna probleeme lahatakse saates „Vana Toomas“, kus saatejuhtideks on Mart Kallas, Urmas Espenberg ja Ivan Makarov.