Bussijuht räägib: Rahvasteränne on suurem kui Balti kett!

Varia,
- Updated
Alkohol
©UU
Alkohol

Vilets on see ühiskond,  kus inimesed saavad riigimeediast elust teateid mingite nn uuringute põhjal, kroonukantseliitsete lausete laadis. ERR raadiotoimetaja laseb Valga viinarallist uudise lendu- toimetaja istub küprokkuudis,  nokib vaheldumis arvutit ja nina ning loeb mitteselges eesti keeles ametlikku teadet.

Selle asemel võinuks kasvõ üks paarikümnest ERR ajakirjanikust võtta jalad tooli alt välja ning minna kasvõi korraks sadamasse, vaatamaks kuidas 10-eurosed bussid suunaga Valka ja tagasi liiguvad. Uurida mitu rekkatäit õlut-viina müüakse Läti Valkas ööpäevas! Bussijuht räägib (kui räägib muidugi!), et igal öösel tuleb Valka 17 rekkat, igal koormas 25 tonni jooke … Ainuüksi Läti Valka viinapood müüb ööpäevas ligi miljon purki, pudelit hüva rüüpamist. Aga lisame veel Ikla, Ruhja, Ape?

Mis “urringut” siin ikka vaja? Lihtne aritmeeetika näitab, et rahvas Liivimaal liigub teatud suuna ja  suurtes hulkades- iga päev on kui üks  uus suur Balti kett!  Rahvusvahelist viinarallit võiks nimetada ka vaikivaks “itaalia streigiks” ahnete surnuksvalitsejate naeruvääristamisel.

FOTO: PM/Scanpix

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused