Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ekspressi arvates ei peagi huumor tasakaalus olema, peaasi on valitsust kottida

-
30.03.2020
Eesti Ekspress.
© UU

Selgelt vasakule kallutatud Ekspress Meedia isegi ei püüagi enam oma ebaprofessionaalsust varjata, kui võtta professionaalsuse kriteeriumiks olla erapooletu ükskõik millal ja ükskõik, mille suhtes.

Kui eelmise nädala Eesti Ekspress avaldas lehe keskel posteri, kus kujutatud eranditult koalitsioonipoliitikuid pluss presidenti ja nende palgakasvu numbreid, siis vaimutsemise tuhinas unustati ära, et

1.    opositsioonipoliitikud saavad samuti palgakasvu

2.    see seadus, mis automaatselt on seotud vastava indeksiga ja ministrite, tippametnike ja Riigikogu liikmete palka tõstab, võeti vastu juba siis, kui valitsuses istus Reformierakond

3.    EKRE saadikud annetavad selle palgakasvu kriisiabiks

4.    Praegu koalitsiooni kuuluvad erakonnad esitasid eelnõu selle seaduse muutmiseks

See kõik ei käi muidugi sellist vildakat ajakirjandust viljelevate žurnalistide ideoloogiaga kokku ning end faktidest segamata lastes tõmmatakse ilmse mõnuga ka kriisiajal valitsusele vett peale.

Ekspressi boss Hans H. Luik tunnistas sotsiaalmeedias, et on saanud inimestelt pahandada, et miks see nali pole tasakaalus, miks pole seal ühtegi sotsi ega oravat, kel samuti palk tõuseb.

Ta ei osanud muud kosta, kui hüüatada, et kuidas saab selle peale tulla, et huumorirubriik peab olema tasakaalus.

Paraku ei olnud Luik ise oma alluvate šedöövrit paberlehes näinud ning uskus olevat see huumorilisa Kranaadi küljel, paraku ta eksis ja tunnistas seda ka ise.