Ekspressi arvates ei peagi huumor tasakaalus olema, peaasi on valitsust kottida

Eesti, Varia,
©UU
Eesti Ekspress.

Selgelt vasakule kallutatud Ekspress Meedia isegi ei püüagi enam oma ebaprofessionaalsust varjata, kui võtta professionaalsuse kriteeriumiks olla erapooletu ükskõik millal ja ükskõik, mille suhtes.

Kui eelmise nädala Eesti Ekspress avaldas lehe keskel posteri, kus kujutatud eranditult koalitsioonipoliitikuid pluss presidenti ja nende palgakasvu numbreid, siis vaimutsemise tuhinas unustati ära, et

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

1.    opositsioonipoliitikud saavad samuti palgakasvu

2.    see seadus, mis automaatselt on seotud vastava indeksiga ja ministrite, tippametnike ja Riigikogu liikmete palka tõstab, võeti vastu juba siis, kui valitsuses istus Reformierakond

3.    EKRE saadikud annetavad selle palgakasvu kriisiabiks

4.    Praegu koalitsiooni kuuluvad erakonnad esitasid eelnõu selle seaduse muutmiseks

See kõik ei käi muidugi sellist vildakat ajakirjandust viljelevate žurnalistide ideoloogiaga kokku ning end faktidest segamata lastes tõmmatakse ilmse mõnuga ka kriisiajal valitsusele vett peale.

Ekspressi boss Hans H. Luik tunnistas sotsiaalmeedias, et on saanud inimestelt pahandada, et miks see nali pole tasakaalus, miks pole seal ühtegi sotsi ega oravat, kel samuti palk tõuseb.

Ta ei osanud muud kosta, kui hüüatada, et kuidas saab selle peale tulla, et huumorirubriik peab olema tasakaalus.

Paraku ei olnud Luik ise oma alluvate šedöövrit paberlehes näinud ning uskus olevat see huumorilisa Kranaadi küljel, paraku ta eksis ja tunnistas seda ka ise.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused