Euroliit on välja arvutanud, et iga eestlase kohta võib juurde tuua 45 immigranti

Eesti, Varia,
- Updated
©Kuvatõmmis
Table 12: Density distribution at threshold of 100

Euroopa Liidu ametnikud on oma “suures tarkuses” välja arvutanud, kui palju immigrante mahuks ära Eestisse. Kuigi oleme neid jahmatavaid arve ka varem jaganud, on kordamine teema aktuaalsuse tõttu õpetlik.

Nimelt on Euroopa Liidu Komisjon koostanud raporti “Study on the feasibility of establishing a mechanism for the relocation of beneficiaries of international protection” (2010), milles on välja toodud immigratsiooni võimalikud ülempiirid. Raporti otstarve on anda Euroopa Liidu juhtidele algandmed, mille varal langetada immigrantide ümberjaotamiskavadega seonduvaid otsuseid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

2011. aasta rahvaloenduse andmetel oli eestlaste osakaal Eesti püsielanikest 69,72% ehk 934 383 inimest, kogu riigi rahvaarv aga 1 340 194 inimest. Võrreldes neid arve Euroopa Liidu raportiga, milles on välja arvutatud, kui palju võiks igasse Euroopa Liidu liikmesriiki üldse inimesi ära mahutada, siis pakub raport välja kaks arvu, millest tagasihoidlikum on 7,7 ja progressiivsem 43,6 miljonit inimest. (Table 9: Density distribution at threshold of 200, Table 12: Density distribution at threshold of 1000). Nende arvude varal on meil võimalik näha, mitu immigranti ühe eestlase kohta näeb Euroopa Liit erinevate stsenaariumite korral ette.

Immigratsiooni planeerimisel ei ole seega aluseks mitte praegune põlisrahva arv, vaid hoopis maksimaalne mahutavus, mille euroametnikud on ise kunagi, kes teab mille alusel, välja arvestanud.

Mitu immigranti ühe eestlase kohta siis tagasihoidliku arvestuse puhul juurde võiks tuua? Euroametnike arvestuste kohaselt on see 7,2 immigranti eestlase kohta. 2011. aasta rahvaloenduse andmetel oli muulasi kogurahvastikus 30,28%, kelledest venelasi oli 25,2%, ukrainlasi 1,74%, valgevenelasi 0,97%, soomlasi 0,59%, tatarlasi 0,15%, juute 0,15%, lätlasi 0,14%, leedulasi 0,13% ja poolakaid 0,13%; kokku teeb see 405 000 muulast. Arvestades, et selline arv muulasi on juba kohal, siis ka kõige tagasihoidlikuma versiooni järgi ruumi veel 6 317 397 immigrandile, mis teeb täiendavalt 6,8 immigranti iga eestlase kohta!

Meie jaoks on kõige mustem stsenaarium euroametnike immigrandiiha, mille järgi saaks Eestisse tuua veel 42 317 397 inimest ehk siis 45 immigranti iga eestlase kohta!

Paraku on rahvastiku juurdetoomise ja taolisel moel kõikide rahvastiku ning majandusprobleemide lahendamise ideoloogia pooldajaid Eestis üsna palju. Sellise tegevuse heakskiitjad ei anna endale aru, et nii vahetatakse meie rahvastik üsna kiiresti välja ja eestlased muutuvad juba 50 lähima aasta jookusul vähemuseks omal maal. Nii võib jääda ka praegune juubel, Eesti 100, meie jaoks viimaseks ümmarguseks aastapäevaks!

Seotud lood: Eestisse võib saabuda 65 000 immigranti? 


Allikas: Study on the feasibility of establishing a mechanism for the relocation of beneficiaries of international protection, European Commission, Directorate-General Home Affairs.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused