Ettevaatust, vaenlane ei maga

Varia,
©Tiit Tamme/Õhtuleht
Reformiarakond kasutab hetkel igat võimalust ärategemiseks ja üheks aktiivseimaks propagandaoravakeseks on saanud Airis Meier.

Reformierakonnas nimekirjas Riigikokku kandideerinud ja Saksamaal õppinud feminist Airis Meieril näib olevat pikem probleem EKRE vaenlaseks olemisega.

Juba mullu detsembris avaldas Delfi tema loo pealkirjaga “Kuidas ma EKRE vaenlaste nimekirja pääsesin”, äsja ilmus samas “duubel kaks” pealkirja all “EKRE vaenlaste nimekirjad pikenevad ja paljunevad”.

„Mina sattusin EKRE vaenlaste nimekirja eelmisel detsembril. Ma olin selle ka ära teeninud ning pidasin seda lausa varajaseks jõulukingituseks. „Ju sa ikka midagi õigest tegid, et sinna nimekirja pääsesin,“ kadestasid sõbrad.”

Ja samas vaimus ikka edasi.

Paljud võib-olla ei tea, et nimetatud kodaniku näol on tegemist patoloogilise EKRE vastasega, kes on korraldanud välismaal EKRE-vastaseid meeleavaldusi ning näiteks ühel konverentsil Berliinis õhutas ka kõiki teisi osavõtnuid EKRE vastu meeleavaldusi korraldama.

Uutele Uudistele laekunud andmetel korraldab Airis Meier ka “ebameeldivate” inimeste väljaheitmist FB grupist “Olen eestlane välismaal.”

Nii et naisterahval on õigus, ta pole sõprust EKRE-ga kuidagi on ära teeninud. Aga nagu öeldakse – sõna on vaba.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused