Henn Põlluaas taunib presidendikandidaatide debati kajastamist ERR-i eetris

Varia,
- Updated
Henn Põlluaas
©UU
Henn Põlluaas jäi Marianne Mikkole hambusse, sest ei kiida heaks vasakliberaalset rumalust.

Riigikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) fraktsiooni liige Henn Põlluaas ei ole rahul viisiga, kuidas rahvusringhääling (ERR) kajastas enda eetris Arvamusfestivalil peetud presidendikandidaatide debatti.

“Eilsel [reedesel] presidendikandidaatide debatil Paide Arvamusfestivalil näitas ERR taaskord enda hämmastavat “erapooletust”,” kirjutas Põlluaas sotsiaalmeedias. “Lõviosa pildi all spetsiaalselt välja valitud ja näidatud säutsudest käisid Mart Helme kohta ja seda eeskätt negatiivsest vaatenurgast. Vaadates erinevate artiklite kommentaare, on tegelik olukord risti vastupidine: ligi üheksakümmend protsenti kommentaaridest on EKRE ja Mardi [Mart Helme] suhtes positiivsed.”

“ERR-i “tasakaalustatusest ja erapooletusest” räägib kõnekalt fakt, et erinevatesse diskussioonisaadetesse, nagu näiteks Foorum ja Vabariigi Kodanikud, kutsutakse EKRE esindajaid kordades harvemini kui teiste erakondade esindajaid,” kirjutas Põlluaas.

BNS

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused