Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Karol Kallas: kas rahvatervisetööstust on tabanud usuhullus?

-
25.10.2021
Vaktsiinide puhul väidetakse, et “usaldagem teadust” – aga on suured kahtlused, et ka viirus on teadusliku päritoluga. Labor Wuhanis.
© Scanpix

“Sama mitu korda kui poliitikud, rahvatervisetööstus ja särimeedia (suure äri/korporatiivne 24 h “uudiseid” tootev meedia) päevast-päeva kuulutavad, et “vaktsineerimine päästab elusid”, tuleb ka üle rääkida, et Covid-19 vastu vaktsineerimise puhul võib olukord olla “elupäästmisele” hoopis vastupidine.

“Uskuge teadust” tähendab sõna-sõnalt “ärge uskuge mitte midagi, kahelge kõiges” – see on “teaduslik meetod”. Üleskutsetega “uskuge teadust” (mitte teaduslikku meetodit) kaasneb seegi, et koos Hiina sõjalaborist valla pääsenud haigusega on päris suurel hulgal rahvatervist, epidemioloogiat ja arstiabi puudutava seadusandluse põhitõdesid pööratud pea-peale.

Progressiusk on ajuhaigus, elik nagu väidab maailmakuulus evolutsioonibioloog Gad Saad, on see arusaamist päris maailmast, kuidas “asjad” päriselt toimivad, väärastav meeleuss. Probleem algab asjaolust, et inimese sees on auk. Kui inimeselt võtta ära Jumal, siis ei jää sellest mitte kunagi maha tühi koht, vaid see “auk” täidetakse Urr teab millega. Kui keegi leiab Valdur Mikita, ei ole asjad ehk veel päris katki, aga kui sellesse auku poeb sotsiaaldemokraatia, kriitiline (rassi)teooria, ajaloo lõppu kuulutavate hea uue ilma ehitajate “liberaalne konsensus”, siis on alati tulemuseks kohutav ulgumine ja hammaste kiristamine.

Progressiusu sektid on 99,8 protsendi ulatuses pahemale väärastunud poliitilised ideoloogiad. Need on erinevad marksismid, sotsialismid, sotsiaaldemokraatiad ja kommunismid. Isegi rohelised. Kuigi loogiliselt peaks roheline maailmavaade toetuma loomuõigusele, mis peaks välistama igasuguse progressiusu, siis tänane poliitiline “rohelus” on pea puhas inimvaenulike rohekavadega looritatud sõjakommunism. Rohelised on eranditult nõndanimetatud poliitilised “arbuusid”, mis on seest süsipunased ja väljast mürkrohelised.

Kelle ajud pole päris ära “ussitanud” ja tunneb pisut kirjatähti, peaks saama aru, et ükski progressiusuline riigikord pole toonud kaasa mitte kunagi mitte midagi head. Sotsiaaldemokraatiat ja kommunismi ei ole mitte kunagi “valesti tehtud”, see on puu, mis kannabki ainult kõike inimlikku, ilusat ja ülevat hävitavaid vilju. Nii võib lihtsa loogikatehtega järeldada, et sedasi ajalooliselt pime progressiusk saab olla ainult ajuhaigus.

Progressiusk – mille “süsteem” ei erine suurt suvalise hullumeelse sekti käitumisest – ja sellega kaasnev ajuhaigus on äärmiselt nakkavad ning neil on kombeks anastada kogu ühiskond. Progressiusk võimutseb Euroopa Liidus, see on üle võtnud Eesti riigiaparaadi, särimeedia ja paistab, et meie kõigi õnnetuseks ka rahvatervisetööstuse. Vähemalt selle juhtkonna.

Sotsiaaldemokraat seletab tulihingeliselt: “mis siis, et sotsiaaldemokraatia pole mitte kunagi midagi head kaasa toonud, aga kui me rohkem sotsiaaldemokraatiat teeme, siis hakkab kindlasti kõigil ilgelt mõnus”. Millise mõttekäigu taga on üks progressiusu peamine mantra: siiani on tehtud kõik valesti, meie nüüd teame, kuidas kõike õigesti teha.

Samasugune mõttekäik on tänase progressiusu poolt nakatatud rahvatervisetööstuse ja progressiusku kuulutava poliitika ühteheitmisest sündinud soerdi vakstiinisunni taga.

Epidemioloogia alustõdedesse on raiutud teadmine, et vaktsiinid toimivad eelkõige stabiilsete viiruste/haiguste vastu, nagu seda on näiteks lastehalvatus ja rõuged. Hüpetega arenevat viirust, nagu näiteks Covid-19, kipuvad vaktsiinid hoopis võimendama, mida iseloomustab antikehadest tingitud viiruse võimendumiseks (Antibody Dependent Enhancement; ADE) nimetatud fenomen. ADE tähendab, et vaktsiinid ei aita kiiresti arenevate haiguse vastu, vaid avaldavad pigem viirusele evolutsioonilist survet uute tüvede ja suurema hulga kõrvaltoimete tekitamiseks.

Veterinaarias, täpsemalt kanakasvatuses, on jõutud olukorrani, kus Mareki haiguse tõttu ei ole võimalik tööstust ilma linde vaip-vaktsineerimata üleval pidada. Millest hoolimata tekivad siin ja seal järjest Mareki läbimurdetüved ning üha enam paistab, et kogu tööstus elab sisuliselt laenatud ajas.

Covid-19 vaktsineerimise ümber toimuv massihüsteeria näitab, et rahvatervisetööstuse ja kartellipoliitikute soerd soovib sisuliselt kogu inimkonnast teha igavesti kestvast vaipvaktsineerimisest sõltuva “kanakarja”. Tänaseks on selge, et Covid-19 on gripi laadne kiiresti arenev hooajaline viirus, mille vastu päris vaktsiini – mille peale inimesed enam kunagi haigeks ei jää – loomine on tänase tehnoloogilise taseme juures võimatu.

Eelmise aasta lõpus, kui Covid-19 vaktsiinid välja tulid, siis pidi nende tõhusus – 97 inimest sajast ei jää haigeks – olema midagi 97 protsenti. Vähem kui aastaga oleme me jõudnud olukorrani, kus kõiki vaktsiine peab iga nelja-viie kuu tagant uute süstidega võimendama. Igavesti. Ometigi räägib rahvatervisetööstus, nagu viimane nõdrameelne kommunist kommunismist, et kuigi vaktsiinid sisuliselt ei toimi, siis kindlasti aitab hooajalise gripilaadse haiguse vastu nende samade vaktsiinide veelgi suuremas koguses ja korduv manustamine.  Rahvatervisetööstus, mis on selle “hooajalise” “uue pandeemia” ajal mõõdikuid kogu aeg ümber tõstnud, räägib sellist juttu suures osas igasuguste narkootiliste mõjuainete vabalt ja sirge pilguga.

Sellise totalitarismi kehtestava soerdi sunni peale jääb ainult viidata loogilistele kalambuuridele stiilis: “Miks peab kaitsma kaitstud inimesi kaitsmata inimeste eest sundides kaitsmata inimesi ennast kaitsma kaitsega, mis esmajärjekorras ei kaitse kaitstud inimesigi?”

Kui vaadata, mis toimub Ühendkuningriigis, Ameerika Ühendriikide “vaktsineeritud” ja range Covidi režiimiga demokraatide osariikides, Islandil, Iisraelis, Rootsis, Singapuris ja paljudes teistes suure vaktsineerimismääraga riikides, siis vaktsiinisunni taga olevad põhjendused ei päde. Üdini. Ametlik propaganda loomulikult korrutab “kergemat põdemist”, aga üha kogunevad andmed näitavad, et selle jutuga võib pugeda karu tagumiku poole.

Täna korrutab rahvatervisetööstus, et kommunism – ajuhaigused on väga nakkavad – ei toimi selle pärast, et kõik inimesed ei ole kommunistid. Kommunismi hädades ja viletsuses on süüdi kommunismi mitte uskuvad “lamemaalased”. Kui iga nelja-viie kuu tagant suur ports inimesi Siberi orjalaagritesse küüditada, siis on kommunismiga kõik hästi.

Pisut vanematel inimestel peaks olema alles see traagiline elutunnetus, mis kommunistliku riigikorraga kaasa tuli ja säilinud arusaamine, mida progressiusk kaasa toob.

Rahvatervisetööstuse tänase olemuse võtab ilusti kokku selle suhtumine vaktsineerimata arstidesse-meditsiinitöötajatesse ja versus LGBT ideoloogiasse. Vaktsineerimata arstidel-õdedel-kiirabitöötajatel ei ole tänases Eesti meditsiinisüsteemis kohta. “T” täht selles “tähestikurahvast” kirjeldavas uuskeelses akronüümis tähendab laste soomuutmist. Esimene samm on laste soomuutmise osas Eestis juba tehtud, peatselt hakkavad need samad psühhiaatrid – kelle juurde minekuks teie 12-aastasel lapsel luba vaja ei ole – lastele välja kirjutama puberteeditõkesteid ja soovahetusoperatsioone. Mitte üheski “vanas” lääneriigis ei ole LKGB-õiglusega teisiti läinud.

Tartu Ülikooli Kliinikumi vanemarst-õppejõud Maie Väli kirjutas juba 2015. aastal:

Soodüsfooria on enesediagnoos, mida sageli kinnitavad sõbrad ja perekond ning mida ei ole võimalik kinnitada muude testidega kui düsfooria püsimine vähemalt kahe aasta jooksul ning häire leevendumine vastassoolisena tunnustamisel. Seda on võimalik vähendada hormonaalse ja kirurgilise pallatiivse raviga, kuid oma olemuselt on tegemist ravimatu seisundiga, mis märkimisväärsel osal juhtudest on seotud sotsiaalse isolatsiooni ja suurte hingepiinadega, millele ka kõige kaalutletum medikamentoosne või kirurgiline ravi võib lisada füüsilist ebamugavust ja viljatust. Ravi eesmärgiks on rehabiliteerida inimene täieõigusliku ühiskonnaliikmena nende eelistatud soorollis, kuid ka kõige täiuslikumal medikamentoossel ja kirurgilisel palliatiivsel ravil ei ole mõtet, kui inimene soovib ikkagi varju jääda.

Lühidalt ütleb lugupeetud naistearst, et kui ma näen, et mu rahvakomissarist sõbral Siimol on isiklikus elus kahe aasta jooksul teatud muresid, siis peab ta leppima asjaoluga, et loodus eksis ja ta on tegelikult naine. Selline on meie rahvatervisetööstuse kvintessents. Loodus eksib. Uskuge teadust. Urjuhh…

LGBT ideoloogia on üks progressiusu jõledatest nähtudest. Loodus eksib ja kõigi eurotoetuse hinnaga on vaja lastele õpetada, et inimese sugu on võimalik muuta. Siinkohal pole tegemist õlgmehikese ehitamisega – see sama süsteem, rahvatervisetööstus, mis on valmis tegema lastest suguhormoonide sissesöötmise või nende suguelundite verega käsi määrides eluks ajaks invaliidid, räägib haigusi võimendavate lekkivate, elik ADEt põhjustavate, vaktsiinide kasulikkusest. Sellest, et vaktsiine on ilgelt vaja. Aastakümneid oma tööd hingega teinud esimese liini spetsialist vallandatakse, laste suguorganitele hammast ihuvad, vaktsineeritud, doktor Välid on samas “hinnatud” eksperdid.

Samuti võib osutuda valeks, või isegi vastupidiseks, käesoleva arvamusloo alguses mainitud soerdi narratiiv, et “ainus võimalus koroonat võita on vaktsineerimine”. Hulgaliselt on andmeid, mis näitavad, et Covid-19 vaktsiinide lekkimine ja ADE on reaalselt olemas olevad ohud. Nagu Covid-19 laboris putitamisest oleks veel vähe, aitab vaipvaktsineerimine lekkivate vaktsiinidega suure tõenäosusega kaasa Covid-19 viiruste võimendumisele, raskematele kõrvalnähtudele ja uute tüvede tekkimisele.

Olukord võib ametlikule narratiivile olla täpselt vastupidine – kommunismi hädades pole süüdi kommunismi vastalised, vaid ainult kommunistid. Rahvatervisetööstuse ja progressiusulise poliitika kokkusaamisest sündinud soerdi poolt inimestele kaela manatud vaipvaktsineerimine on pehmelt öeldes problemaatiline.

Kui seentest – seened on kogu eluslooduse ilmavõrk – tehtud ravimist ivermektiinist jääb väheks, siis juba 2020. aasta aprillis leidsid Hiina teadlased, et Covidi ennetamiseks ja raviks on väga tõhus lahendus mesilaste mürk. Otsige üles tuttav mesinik ja vaktsiin peaks päris teadust arvestades olema viimane, mitte esimene, kaitseliin hooajalise gripi laadse haiguse vastu, nagu seda on Covid-19. Suremus mesilaste nõela peale on samas suurusjärgus Covid-19 omaga.

Loomulikult inimesed, kes on mesilaste suhtes allergilised, ei peaks sealt abi otsima. Samamoodi peavad igasuguste vaktsiinide suhtes jääma kestma erandid. Covidi vaktsiinide osas kuuluvad “erandite” sekka ilmselt 95 protsenti inimestest.”

Karol Kallas