Kas Facebook peab varsti laste joonistusi vikerkaarest ka vihakõneks?

Varia,
Joonistus vikerkaarest.

Lääne-Virumaal elav konservatiivsete vaadetega Evelin Poolamets sai Facebookilt 48 tunniks bloki, kui ta kirjutas oma postituses, et homod ei peaks vikerkaart kaaperdama ning see jäägu lastele.

„Me ei tohi lasta pervertidel lastelt vikerkaart röövida. Vikerkaar jäägu lastele,“ kirjutas peres kahte last kasvatav Poolamets.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Selle peale tegi Facebook talle selgeks, et see soov jätta liigitub vihakõne alla, ei vasta nende standarditele ja tema konto blokeeriti 48 tunniks.

Nüüd postitas ta oma tütre joonistuse vikerkaarest, Seni pole see veel keelatud.

9 commentsOn Kas Facebook peab varsti laste joonistusi vikerkaarest ka vihakõneks?

 • Avatar
  rogdlastevanemad@gmail.com

  Kahjuks on “gender unicorn” sümbolina transaktivistide poolt lastele suunatud propaganda. Lastesõbralik “gender unikorn”-i eesmärk ei ole mitte midagi muud, kui tekitada lastes väga varakult soosegadus. Lapsed unistavad ja fantaseerivad. Nende fantaasiaid kasutatakse julmalt ära. Piisab, kui Otsite Googlest “gender unicorn”. Olen üks lapsevanematest, kelle laps (11 aastaselt) segadusse aeti. Lapsed ei anna välja mingeid märke väliselt et on aktivistide küüsis. Te ei saa sellest teada enne, kui on hilja. (Ka Eesti LGBT õpetab lapsi oma kodulehel varjama: “ärge tulge välja vanemate ees, kui nad ei ole toetavad”, tulge välja, kui te ei ole neist sõltuv” jne) Info: medium.com/@rogdlastevanemad

 • Avatar

  Mulle tegi lapselaps konto aastaid tagasi, ise polnud huvitatud kasutamisest, paari kuu pärast hakkas mailile tulema tundmatute inimeste kirju – kas sa seda inimest tunned, oled sa selle sõber? jne, tüütuks läks , blokeerisin nad maililt ära ja üldse soovisin facebooki konto kustutada, tegin adminile kirja – ei mingit vastust, poeg tegi kõrgemale poole inglisekeelse kirja ja ikka ei mingit vastust, siis leidsin oma isiku nime alt terve hulga tõele mitte vastavaid pilte – see juba vihastas tõsiselt, mõtlesin, et teen ühe tõelise vihakõne selle molukapsa vastu, kirjutasin enda tutvustuseks facebooki, et jälestan üle kõige seda aega raiskavat nuhkvara mis kleepub hullemini külge kui momentliim jne – nädala pärast oli üleval kiri “kui te ei soovi kontot siis täitke aee vorm ja kui ühendust ei võta siis kahe nädala pärast kustutame konto” ja nii ka oli, kohe kergem hingata

 • Avatar
  Lihtne inimene

  Kas see FB väärib üldse niipalju tähelepanu? Imestan, et ei ole veel loodud sarnast alternatiivset keskkonda. Kõige mõistlikum oleks vast üleüldse vähem ennast virtuaalse läbuga vaevata ja selle asemel nautida Eestimaa kaunist loodust.

  • Avatar

   GAB on alternatiivne, täiesti tsensuuri vaba, aga see on pigem twitteri kui facebooki analoog.

 • Avatar

  Miks eestlane kasutab sellist p….a? Ma ei saa aru. Mul on ka oma arvuti vist 25 aastat ja siimaani ma pole kuskil moluraamatus ega säutslas kontot teinud

 • Avatar

  Mina ka.
  Mul pole seda FB-d isegi mitte kunagi olnudki. Kuigi- ma olen omanud arvutit juba 1997 aastast, 286-st tänapäevasteni välja.

 • Avatar

  Viikingitest on ka kahju!
  Vapramad läksid üle vikerkaaresilla Valhallasse… Nüüd on sellest järgi vaid pruun jutt…

 • Avatar

  FB on globaalne suhtluskanal. Nii oligi see algselt mõeldud. Nii seda promoti. Inimestes tekitati harjumus ja FB sai sisuliselt monopoli, kuigi monopolid on Läänemaailmas keelatud nii Euroopa Liidu kui USA seaduste järgi. Ja siis hakati inimesi FB-ga harjumise pärast diskrimineerima.

 • Avatar

  Saan juba üle 3 aasta ilma fb-ta suurepäraselt hakkama.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused