Kriis näitab, mis on elus tegelikult tähtis. Veidrike festival igatahes mitte.

Maailm, Varia,
©UU
20200222_zaa_s197_105

Üle maailma leviv koroonaviirus on toonud üsna ilmekalt välja, mis on elus põhiväärtused ja mis on lihtsalt mingi mõttetu pinnavirvendus. Üks selline sisutühi trall on Eurovisiooni lauluvõistlus, mis kujunenud seksuaalvähemuste ja muiduveidrike igakevadiseks festivaliks, mida kantakse teleülekandena laiali üle maailma miljonitele inimestele ning kus muu tingel-tangeli kõrval jääb muusika, iseäranis hea muusika, kõrvale.

Ükskord ometi jääb see hullus nüüd ära ning Rotterdamis paigas, kuhu pidanuks tulema glamuurne lava paljudele friikidele, asub praeguses pandeemia olukorras hoopis hospidal.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Selle valguses kõlab omaette tähendusliku uudisena teade, mida vahendas Iltalehti. Nimelt andis Saara Aalto, kes esindas Soomet 2018. aastal Eurovisiooni lauluvõistlusel teada, et abiellub oma kauase kihlatu Meriga. Kes veel aru ei saanud, siis mõlemad nad on naised ning oluline on ka info selle kohta, et Meri võttis Saara perekonnanime.

Paraku koroonaepideemia tõttu suurt pidu korralda ei saanud ning naised laulatati väikese tseremoonia ajal.

Ainuke, mille üle selle kõige juures kahetsust võib tunda, on see, et meie Uku Suviste needus jätkub ning tema sellele lavale ei jõuagi, kuigi ta oleks Eesti Laulu kauase vedaja Mart Normeti hinnangul selle võitnud. Aga võtkem seda leebe huumoriga.

5 commentsOn Kriis näitab, mis on elus tegelikult tähtis. Veidrike festival igatahes mitte.

 • Avatar

  Nagu ma aru saan, on elus tegelikult tähtis varjata oma nägu.

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Avaldan kaastunnet kõigile tilu lilutajatele kellel päris ametit ei olegi ! Kõikidele nn.pealtvaatajatele kellel praegu vaba aega küllaga soovitan mõelda,analüüsida ja teha järeldused-kui paljudel üritustel üldse on pärast kriisi vaja käia st.igasugu palaganne külastada !
  Mõtlemine on muidugi raske töö ja nõrgemaid ähvardab oht ennast ära nikastada !

 • Avatar

  Mina ei vaata seda tsirkust sellest ajast, kui lõpetati oma riigi keeles laulmine ja kadus orkester ☹️☹️☹️

 • Avatar

  Meil toimuv ARVAMUSFESTIVAL on sama-tobe üritus, kus liberaalid ennast eksponeerivad. Sisulist mõtet see ei oma, peale selle, et kohalikud toidumüüjad jt saavad veidi teenida ja rahvas Eestit avastada.s

  • Avatar

   Pluss see, et poliitmolkused saavad endale ideid korjata, mille toel end “rahvast esindama” munsterdada.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused