Lõuna-Aafrika appikarje videotes: Must Aafrika kavandab Vikerkaaremaal valgete genotsiidi

Varia,
- Updated
Lõuna-Aafrika tulevik
©Reuters/Scanpix
Lõuna-Aafrika tulevik

Parempoolsete vaadetega Kanada publitsistil Lauren Southernil on praegu käsil dokumentaalfilm Lõuna-Aafrika etnilise, eurooplaste vastu suunatud vägivalla kohta.

Lauren Southern, kes on paljastanud ka päästeorganisatsioonide kahepalgelist tegevust Vahemerel,  leiab, et maailm peab teadma nendest koledustest, võimalikust valgetevastasest genotsiidist ja kodusõjast Lõuna-Aafrikas, sest 4 miljoni valge väljaajamine lõpeb kindlasti vastupanu ja verevalamisega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kunagine apartheidimaa Lõuna-Aafrika Vabariik lootis pärast rassieraldusrežiimi langemist 1990. aastate algul muutuda õitsvaks riigiks, kuid mustanahaliste vägivalla tõttu ähvardab see hoopiski verevalamistesse mattuda.

Alates Aafrika Rahvuskongressi võimuletulekust 1994. aastal on riigi valged elanikud pidevalt silmitsi seisnud etnilise puhastusega. Mitu tuhat valget farmerit riigi põhjaosas on brutaalselt mõrvatud. Alates 1995. aastast on Lõuna-Aafrika Vabariigist lahkunud vähemalt 800 000 valget.

Paljud LAV-i valged, kes on peamiselt Hollandi ja Briti päritolu, tahaksid esiisade maale naasta, kuid mujalt Kolmandast maailmast tulijaid soosiv Euroopa Liit on valgete naasmisele ägedalt vastu, kuigi see lahendaks palju tööjõuprobleeme. Mis aga puutub Musta Aafrikasse, siis seal muutuvad riigid eurooplastest farmerite lahkumise järel toiduainete väljavedajatest sissevedajateks.

Mustanahalistel pole ei oskusi, võimalusi, haridust ega ka tahtmist korras farme edukalt majandada ja nad pöörduvad üldjuhul üsnagi algelise ja ebatootliku põlluharimise juurde tagasi. Ekstensiivne põllumajandus aga sünnitab keskkonnaprobleeme, põudasid ja nälga.

Koloniaalperioodi järgsest Aafrikast on teada, et uute riikide iseseisvumise järel jäid paljud eurooplastest farmerid küll kohale, kuid pidid peagi neegervabariikidest põgenema, sest mustad võtsid vägivaldselt nende maad ja tootmise üle. Paljud valged pered aga nii õnnega koos polnud, sest nad tapeti ülevõtmiste käigus. Nii juhtus see Keenias, Ugandas, Sambias, Namiibias, Zimbabwes ja nüüd on need protsessid käima läinud ka Lõuna-Aafrika Vabariigis.

2010. aasta keskel oli Lõuna-Aafrika Vabariigi 56 miljonist elanikust mustanahalisi aafriklasi hinnanguliselt 79,4%, valgeid 9,2%, värvilisi 8,8% ja India/Aasia päritolu inimesi 2,6%.

Väärib ka äramärkimist, et Lõuna-Aafrika põliselanikeks on bušmani vähemus, vägivallatsev bantu mustanahaliste enamus jõudis väidetavalt LAV-i alale napilt 200 aastat enne eurooplasi.

Vaata videosid siit:  https://www.bitchute.com/channel/laurensouthern/

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused