Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Martin Helme: “EKRE kavatseb vaidlustada valimistulemused”

-
06.03.2023
Martin Helme

Valimistejärgsel hommikul tänan veelkord kõiki meie liikmeid, kandidaate, aktiviste ja toetajaid, kes tegid palehigis kampaaniat, tulid valimistel välja ja toetasid meid. Me kõik tegime väga suurt tööd ja andsime endast parima!

Meie töö kandis vilja, me saime väga korraliku toetuse. Täna hommikul ei ole vaja norutada ja küsida, mis läks valesti. Me teame, mis läks valesti – e-valimistega moonutati valimiste tulemust tundmatuseni võrreldes sellega, mis paberhääled näitasid. Me oleme alati kahtlustanud, et täiesti läbipaistmatu ja vaadeldamatu e-valimiste süsteem võimaldab pettust.

Erakond kavatseb vaidlustada valimistulemused ja nõuda e-valimiste kokkulugemist viisil, mis võimaldab meil näha, kust tulid hääled ja kuidas need kokku arvestati. Kui meile seda ei võimaldata, saame kindlas kõneviisis väita, et Eestis toimus massiline valimiste võltsimine. Kui nii, siis toimus eile Eestis sisuliselt liberaalne riigipööre.

Ees seisavad väga rasked ja pingelised ajad. Kui liberaalid teevad oma unistuste valitsuse, tulevad nad erilise raevuga kallale rahvuslastele ja konservatiividele. Me peame jätkuvalt päästma Eesti selle eest!
Jõudu meile selles!

Eesti eest!

 

Martin Helme, EKRE esimees