Martin Helme Reformierakonnale: minu müstifitseerimine töötab minu, mitte teie kasuks

Eesti, Varia,
- Updated
©UU
Martin Helme

Rahandusminister Martin Helme kutsus eilses Riigikogu infotunnis oponente teda mitte üle müstifitseerima, sest see töötab tema, mitte nende kasuks.

„Siin enne oli küsimus sellest, et ma muigan paljutähenduslikult. Ja paljutähenduslikkus muidugi tähendab paljutähenduslikkust. Võib-olla ma muigasin mõne küsimuse üle, võib-olla mul tuli lihtsalt mõni uitmõte pähe. Aga tegelikult, kui te tahate teada, mis selle muigamise tähendus on, siis ma soovitaksin hoolega järele mõelda Reformierakonnal minu ülemüstifitseerimise taktika pikaaegse kasulikkuse üle,“ rääkis ta, vastates Aivar Sõerdi küsimusele. „See selline õhustiku loomine … Mulle sobib, kui te mind müstifitseerite – see poliitikas kindlasti töötab minu kasuks, aga ma ei tea, kas teie kasuks. Tegelikult ma ei ole müstiline olend. Tegelikult ma olen valitsuse üks liige, üks 15-st, oma valdkonnas püüan teha nii head tööd, kui suudan ja oskan. Ja eks sellele lõppkokkuvõttes annavad hinnangu mitte opositsioon, vaid valijad.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

13 commentsOn Martin Helme Reformierakonnale: minu müstifitseerimine töötab minu, mitte teie kasuks

 • Avatar

  Valimiskampaania ajal Vilde tee Maxima ees vestlesime Martiniga põgusalt riigilaenu võtmisest. Kes oleks osanud arvata, et Martinist saab rahandusminister ja koroona tõttu peab riik ka laenu võtma. Ainuke suurem miinus tema töös on minu arvates avaliku sektori palkade kaitsmine nõudluse säilitamise ideena. Majandus pole idee jagatavatest fondidest ja liimitidest nagu ENSV ajal, vaid idee motivatsioonidest. Minul eraettevõtjana -60% käibega pole enam mingit huvi tasuda makse puutumatute kastile.

 • Avatar

  Aivar Sõerd,kas see pole see mees kes oli maksuameti direktor ja ei soovinud rahandusministriga kohtuda ning leiti tema töös olulisi puudujääke ja vallandati töölt,oh issand jumal ja on veel igasugustel kõrgetel kohtadel olnud nagu Tallinkis jne.kohe näha,et korruptant ja valelik mees aga istub ikka riigikogus nagu kägu ja ei vastuta mitte millegi eest,ilge,kas kõik sotsliberid on võltsid ja valelikud???

 • Avatar

  Martin Helme ongi meie “Kutuzov”. Ta just nõupidamistel ei maga nagu Kutuzov, aga muigab. Teised “lollid” arutavad strateegiat, aga Martin muigab.
  Kui tegemiseks läheb , on Martinil oma strateegia ja ta on tegijamees – teised ei ole veel strateegiat välja mõelnud……

 • Avatar

  Martinile ununesid kiidusõnad 🙂 meil on esimest korda rahandusminister, kes ka Eesti eest seisab, tubli töö! aga seda miljonäride toetamist, kes omavad sadu miljoneid jaotamata kasumeid… ??? aktsepteeritav oleks, kui omanikud panevad ise kapitali juurde ja natuke siis toetab ka riik teatud kindlatel tingimustel. isegi osaluse ost oleks riskantne, lugesin, et nii palju inimesi tulevikus ei võigi koos olla kui on kruiisilaevadel… aga ehk asjad arenevad. tulevik tundub minema nii nagu Hiinas – kui mobiil näitab tervisele rohelist, saad liikuda ja muul juhul mitte.

 • Avatar
  helin Põldoja

  No midagi ajaloost. Kutuzov tukkus Fili sõjanõukogus,kui kõik elavalt vaidlesid strateegi üle…Ta lihtsalt teadis lahendust ja võitis lahinguväljal…..

 • Avatar

  Aitäh hea töö eest, Martin Helme! Edu ja Eesti eest

 • Avatar
  vk . com / prooton

  Kui ometi Martin oma seisukohta veidikese info ammutamise järgi korrigeeriks Süüria ja Iraani teemal, siis saaks EKRE ühe valija juurde kah. See Suleimani laim ja Assadi jut laste meelega gaasitamises süüdistamine, see on selline niivõrd terav okas, et kuigi, olen pea 80% ulatuses EKRE poliitikaga nõus, siis lihtsalt ei saa ma tunnustada sellist alatut valet nagu laste leivataigna masinas tampimist ja siis ahjudesse viskamise juttu, mida ma muideks kuulsin Iraagi ISIS-e haru kohta ammu varem, ning mida mul isegi selle jälestusväärse terroriorganisatsiooni kohta ei taha uskuda, sest see on lihtsalt ebaloogiline.

  • Avatar

   Natuke sama siin, ma ka ei aktsepteeri kõike, mis EKRE ütleb, aga enamuses. selle on juba ka mingi komisjon tõestanud, et Assad ei gaasitanud… aga see laste asi, mõistus lihtsalt tõrgub sellest isegi mõtlemast… jumal ise teab, mis ja kas see tõde on. mulle meeldiks väga, kui ntx ka Kuuba ja Iraan oleksid aktsepteeritud partnerid, aga eks siin peab liitlastega koostööd tegema, kuid mitte mingil juhul ei tohiks laim aktsepteeritud olla. kui on juhtunud, et hiljem on tõestatud midagi muud, siis tuleb sellest kindlasti rääkida ja asjad õigesti paika panna. selle koha pealt olen 100% nõus.

   • Avatar
    vk . com / prooton

    Mul on isegi väljalõigatud see Helme klipp, kus seda sousti suust välja ajab. Assadi kohta on aga Uutes uudistes isegi kirjalik lehekülg olemas. Vähemalt Uued Uudised ei kustuta oma vigu ära, nagu paljud teised teevad. EKRE poolt muideks hääletasid kõik mu sugulased ja ka tuttavad. Mina andsin hääle Keskerakonnale, ning sedagi üle 15 aasta. Lootuses, et see vana ahel murtakse, ning tekib midagi uut. Ei pidand pettuma. Kahju on ainult Isamaa kui vana kartellika kaasamise vajadusest. Samas see pensionireformi värk on suund õiges suunas. Kui nad seal ometi saaks oma valupunktidest üle, ning see e valimine saaks korda, aga võibolla liiga palju tahetud.

    Kirjuta mu see pealkiri ilma tühikuteta sisse, ning viimase teema olen selles venelaste facebookis süstematiseerinud, ning Prantsuse välisministrist alates, Omari mossee ( keegi ei mäleta, aga sealt hakkas lääs süüdistama ) Saudide ülestunnistusest kuni muude asjadeni, olen kogunud, ning kuna youtuub tsenseerib, siis vahest ka alla laadind et venkude lehelt vähemalt asi ei kustuks, olen saanud arvestatava hulga klippe, mis tõestavad kogu asja orkestreeritust ja mis ei ole mitte vandenõuTEOORIA vaid puhas vandenõude paljastamine.

   • Avatar

    Uurin su lehte. Haha, ma ainus oma perekonnas, kes EKREt valib, aga mul ei ole enam nii palju vastaseid, hakkavad leebuma, sest tagantjärgi vaadates on mul enamalt jaolt alati õigus olnud. no aga kes siis kaotust tunnistab 🙂 Isamaa fenomenist ei saa ka mina aru… ilmselt nimi, muud seletust ei leia, aga parem kui reform siiski.

   • Avatar

    Ma oleks kah EKREle hääle andnud, aga too valimiste aeg oli suht kindel, et EKRE saab kolmanda koha, ning kuigi kunagi ma jälestasin Keserakonda, poliitika on üldse selline vastik asi, siis reformiga rebimise tõttu mõtlesin, et äkki mu hääl aitab neid ja ma hääletasin mulle suht tundmatu kandidaadi poolt Muide sama kandidaat sai EKREst mingi asja tõttu kinga kah enne. Lihtsalt oli kõige talutavam variant. Ja jällegi, ma ei ole pidanud pettuma. Missiis, et asi on kaugel ideaalist, on see koalitsioon siiski KÕIGE PAREM variant ükskõik millisest teisest. Võibolla Isamaa jätaks välja, aga ehk nad kah õpivad ja ehk ei ole nende munad nii sahtli vahel kah, et muuta oma seisukohti.

  • Avatar

   Süüria valitsuse ja isiklikult president Assadi kohta levitab Lääne vasakmeedia valet ja laimu, kuna ta ei võimaldanud grupi seltsimeest instseneeritud “araabia kevadel” Süüriasse laieneda. Nii lihtne see ongi!

   • Avatar
    Assad on jätnud väga muljetavaldava kuvandi

    Kas keegi kujutaks ette, et kui on nn. rebelid päid nüsimas Kadrioru lossist, tungivad peale, et meil julgeks president jääda riigi eest seisma???

    Jeemenis tõmbas see tegelinski kohe jehhat, aga Süüria on ikkagi teine koht.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused