Mitšurinlus Lääne moodi: hakkame ookeane rauaga väetama

Varia,
©UU
Vasakglobalistide jaoks on Maa nagu põnev mäng.

Euroopa Liidus ollakse üldjuhul võrdluse peale Nõukogude Liiduga väga solvunud, kuid reaalne elu näitab, et vasakpoolsusele ja sealhulgas neomarksismile avatud Läänes on sovjetlikud lollused ja absurd juba tugevalt au sees.

Nõukogude Liidu üheks absurdsemaks suurprojektiks peeti suurte Siberi jõgede lõunasse suunamist, et toita nendega kuivavat Araali merd ja Kesk-Aasia puuvillakasvatust. Õnneks jäi see projekt olemata, sest tagajärjed võinuks olla ettearvamatud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Maailm aga pole globaalprojektidest loobunud ja nüüd tulevad need neomarksistliku hingamise saanud liberaalsest Läänest.

Postimees vahendab: Endine Suurbritannia peamine teadusnõustaja kavandab eksperimente, et võidelda kliimamuutuste vastu ja taastada mereelustik. Seda soovib ta teha vastuolulise geotehnilise projektiga, mille raames lastaks ookeanidesse suur kogus rauda.

David King Cambridge’i kliimaparandamise keskusest on New Scientistile teatanud, et tuleva nelja aasta jooksul saadetakse kolme kohta üle maailma ookeanide laevad, et uurida tehnoloogiat, mida nimetatakse ookeani rauaga väetamiseks.

Võib-olla see projekt tõesti aitab milleski, aga tõenäolisem on see, et ta hoopiski lähendab hetke, mil inimkonnal pole planeedil nimega Maa enam midagi teha. Konkreetsel juhul tuleb aga tõdeda, et ideoloogilise surve tõttu muutub teadus maailmas üha enam pseudoteaduseks.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused