Reformierakond vahetab peaministri välja

Eesti, Satiir, Varia,
©Meem
Kaja Kallase on ühes asjas edukas olnud.

Reformierakond andis täna teada, et vahetab välja Kaja Kallase, kes pole end paari kuu jooksul võimeka peaministrina piisavalt tõestanud. Pigem heidetakse talle ette totaalset ebaõnnestumist, millega ta heidab varju tervele parteile.

Uute Uudiste andmetel kuulutatakse uue peaministri leidmiseks välja avalik konkurss. Seni täidab valitsusjuhi rolli Siim Kallas.

Siim Kallas ei kinnitanud ega lükanud seda infot külili.

Üks anonüümsust palunud kõrge reformierakondlane märkis siiski, et konkurss tuleb rahvusvaheline ning kandidaatidelt nõutakse lisaks heale väljanägemisele ka keelteoskust, kahekordset kõrgharidust ja eelnevat töökogemust juhina. „Kuid kõige olulisem on siiski truualamlikkus Brüsselile,“ lisas allikas.

Kui konkurss peaks läbi kukkuma, siis on kaalutud ka varianti, et Kallas vahetab lihtsalt oma perekonnanime välja, kuna sel on rahva hulgas halb kuulsus seoses kas või kümne miljoni dollari afääriga. Uueks nimeks võib saada Meri, mis oleks heaks eelduseks tulevastel presidendivalimistel.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused