Rootsi noorsotside sõge plaan: koolides, haiglates ja vanadekodudes tuleb pakkuda ainult taimetoitu!

Varia,
©Scanpix
Taimetoit

Rootsi sotsiaaldemokraatliku partei noorteorganisatsioon (SSU) võitleb hoolega kliimamuutuste vastu. Nüüd on nad otsustanud nõuda, et eakad inimesed peavad edaspidi loobuma lihast ja sööma vaid taimset toitu. Lisaks sellele tahaksid noorsotsid keelata lennuühenduse Rootsi linnade vahel.

SSU on Rootsi kõige suurem poliitiline noorteorganisatsioon ja nende kliimamuutuste peatamiseks välja mõeldud nõudmised on tõeliselt äärmuslikud. Oma iga-aastasel kongressil tulid nad välja terve rea ettepanekutega, millest üks on näiteks lihakeelu kehtestamine. Noorsotsid nõuavad, et taimetoitlus peaks saama normiks kõigis maksumaksja raha eest ülalpeetavates institutsioonides, muuhulgas ka koolides, haiglates ja vanadekodudes. Kuna eakad suhtuvad taimetoitlusesse palju skeptilisemalt kui noored, siis jääb õhku küsimus, mida arvavad sellisest ettepanekust eakad ise ja kuidas kavatseksid noorsotsid seda vanadekodudes läbi suruma hakata.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teine äärmuslik ettepanek puudutab rangeid meetmeid lendamise vähendamiseks. Rootsi noorsotsid tahaksid kehtestada progressiivse lennumaksu, mis tähendaks seda, et mida rohkem inimene lendab, seda suuremat maksu ta maksma peaks. Samas tahaksid noored täielikult keelustada lendamise Rootsi linnade vahel, ehkki ka need vahemaad on mitmel pool üsna suured.

Miks ühe erakonna noorte tegemistele tähelepanu pöörata? Aga sellepärast, et need noored kujundavad erakonna ja Rootsi riigi homse näo. Ja mitte ainult Rootsi! Rahvuslikku alaväärsuskompleksi põdevad Eesti sotsid (SDE) ja liberaalid (Reformierakond) ning nende ruupor Eesti Päevaleht on innukad kõiki läänes levivaid hullusi ka Eestis propageerima ja ellu rakendama.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused