Toomas Kirss näitlejatele: “Kui mõtlen nendele inimestele, kes on praegu sundsituatsioonis… Miks te nende peale karjute?”

Varia,
©Scanpix.

Otsekohese ütlemisega režissöör ja produtsent Toomas Kirss leiab, et Eero Epneri üleskutse, kus näitlejad inimesi kurjalt koju õhutasid jääma (Kurat, püsi kodus!), oli lihtsalt piinlik.

Kirss selgitas laupäevalehes LP, et näitlejatel ei ole sellises toonis selleks mingit õigust. “Saan aru, et meil ongi üks näitlejate seltskond, kes ühel hetkel teatab, et kolli ei ole kapis, teisel hetkel üritab olla suunanäitaja, mainekujundaja ja arvamusliider,” kommenteerib Kirss.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kui mõtlen nendele inimestele, kes on praegu sundsituatsioonis – meie toredad müüjad ja kassapidajad, tänu kellele saan osta poest omale toidu. Samuti bussijuhid ja toidukullerid, politseinikud… Miks te nende peale karjute?” pahandab Kirss.

“Sina, näitleja, oled kodus, sa ei pea teatris mängima ega proove tegema. Sa loed raamatuid, saad riigilt palka ning siis lähed ja karjud: „Kurat, püsi kodus!” See oli väga-väga piinlik. Inimesel, kes sellise kampaania peale tuli, on pehmelt öeldes ajupeetus. Tsiteeriksin siinkohal Ain Lutseppa, kes ütles: „Aga kes ma nüüd siis enda arust olen? Ma olen 50 aastat rääkinud laval võõraid mõtteid.”

Kirss soovitas näitlejatel hoopis põllule või mujale, kus abikäsi vaja on, appi minna.

2 commentsOn Toomas Kirss näitlejatele: “Kui mõtlen nendele inimestele, kes on praegu sundsituatsioonis… Miks te nende peale karjute?”

  • Avatar

    Minu meelest on see avaldus sügavalt kohatu. Valitsus karjub sedasama. Iga posti otsast karjub vastu kiri “Püsi kodus”. Mida peavad sellest mõtlema need inimesed, kes on sundsituatsioonis – meie toredad müüjad ja kassapidajad, tänu kellele saan osta poest omale toidu? Samuti bussijuhid ja toidukullerid, politseinikud…

  • Avatar

    Eero Epner on idioot sellegipoolest (vt tema Kuusikuvastast kaasakarjumist tolleaegses lehes. …kui suudad)

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused