Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tsitaatidest: miks “Teeme ära” pole nõukaaja laupäevak ja kartulikorjamine on?

-
03.05.2020
Kui Eesti inimesed koguvad talgute korras prügi, siis seda nõukaaja jäänukiks ei peeta, küll aga peetakse selleks põllumajanduse abistamist. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Uued Uudised edastavad asjalikke tsitaate, mis on leitud kas portaali kommentaariumist või sotsiaalmeediast.

“Oskab keegi ära seletada, miks inimeste agiteerimine tasuta prügi korjama on väga kift ja ei ole leninlik laupäevak, aga ettepanek tasu eest kartuleid võtta (korjata) on tagasiminek nõukogude aega, kolhoosikorra juurde ja sunnitöö? Mõlemad ju vabatahtlikud tegevused. Et esimese ettepaneku taga on progressiivid ja teise taga konservatiivid? Kas ongi nii lihtne?” (Sotsiaalmeedia)

“Kõik need, kes on võtnud suu täis ja klähvivad-kiunuvad Martin Helme kallal selle pärast, et too ei taha avalikul sektoril palku alla tõmmata, on kas juhmid või küünikud. Avalik sektor on kõik riigipalgalised inimesed. Õpetajad, arstid, päästetöötajad, politseinikud, sõjavägi, muuseumid jne jne jne. Avalik sektor ei ole ainult riigikogu 101 toompealikku ja valitsus koos oma nõunikega. Küünikud on need, kes ilmselt tahaks, et Martin Helme avaliku sektori palku kärbiks ja seeläbi riigiteenistujate pahameele enda peale tõmbaks.” (Sotsiaalmeedia)

“Arvestades kuidas EKRE ministreid olematute süüdistustega risti löödi, peaks Eesti meedia kümnete reaalsete Saaremaa surnute tagajärjel Pevkuri taoliseid küünemustani uurima, mitte neile pai tegema.” (Mart Helme võrkpallist Saaremaal: tahame selgusele jõuda, et õhk puhtaks saaks)

“Laar on ehe näide sellest kuidas looživennad joonistavad omadele kõrgepalgalisi ja vähese vastutusega sotsiaaltöökohti. Ta ei ole ainus näide, aga väga kujukas.” (Mart Laar Eesti Konservatiivsest Rahvaerakonnast: “Nad tulid, et jääda”)