Tuntud sallijate maskid langevad: Peeter Rebane parastab, et maakera peabki viirust nimega inimkond hävitama

Varia,
- Updated
©Scanpix.

Praegune kriis toob üha enam esile inimeste tõelise pale – end on paljastanud ka tuntud liberastid ja sallijad, teiste seas Peeter Rebane, kes oma intervjuus Eesti Ekspressile räägib, et maakera on käivitanud viiruse, et hävitada inimkond.

Loomulikult leidub segastel aegadel igasuguseid vandenõuteoreetikuid ja soolapuhujaid, kuid kentsakas on kuulda sellist juttu tuntud sallivuslaselt, isegi kui sel jutul midagi tõega ühist oleks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Selle valguses pole mõtet neil rääkida ei humanismist ega inimõigustest, sest esimene ja põhiline inimõigus on siiski inimese õigus elule.

Meelelahutusärimehena tuntud Peeter Rebane rääkis ajalehele, kuidas ta oma Antarktika-ekspeditsioonilt kodumaale jõudis ning teab täpselt, millega tegemist – „maakera on lihtsalt käivitanud oma immuunsüsteemi, et tõrjuda viirust nimega “inimkond”. Niisiis peab härra inimesi viiruseks, kes ei peaks üldse maamunal tolgendama, metsi raiuma ega loomi kiusama.

„Isiklikult usun, et sellest epideemiast saame me läbi vaid koostööd tehes, üksteist aidates, mitte riigipiire sulgedes ja rahvaid üksteisest isoleerides,“ näib harrastusviroloog teadvat, kuidas pandeemia lämmatada.

6 commentsOn Tuntud sallijate maskid langevad: Peeter Rebane parastab, et maakera peabki viirust nimega inimkond hävitama

 • Avatar

  Elusolendid kes järglasi ei suuda hankida pole kunagi kandnud tòelist vastutust maailma oleviku ja tuleviku eest,
  sest nende endi eksistens on mòtetu ja surm lòplik.

 • Avatar
  vanaisa maalt

  On nendel sallivuslastel ikka teooriaid varrukast võtta-igale asjale ja igal ajal omad. Ainult ühest asjast ei saa aru, üks mõttevälgatus on ristivastupidine teisega, küllap vale pea annabki vastuolulisi signaale, pidid ju puudega vennad olema. Ise nad möönsid seda, kui riigilt toetust küsivad. Pole siis ju mõtet iga vaimupuudelise isendi juttu tõena võtta.

 • Avatar

  Ja-jah, sm. Rebane, haigeid tuleks hoopis kallistada…, mitte neile mõrudaid tablette sisse toppida ! (nagu Itaalias vasakpoolsed õhutasid ja tegidki…)
  Inimlik soojus ikka ennekõike – igal pool ja igal ajal !!!

  Ansipi õpilane, tundub…

 • Avatar
  Leo Viller

  See tubli pede propageerib Venemaa REN TVs esitatud seisukohti, mille kohaselt meie Maakera on elusorganism, kes liiga suureks kasvanud inimkonda hävitada püüdes niimoodi hoolitseb oma julgeoleku eest. Vaevalt küll, et taolised rebased ise oma peakestega niisuguseid apokalüptilisi stsenaariume oskavad välja mõelda. Selge ei ole aga seejuures esialgu see, kas taoliste ideede propageerimise eest keegi ida poolt ka mingisugust meelehead saab

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Olgu see Rebane pede või kes tahes aga tal on õigus ! Inimkond on jõudnud maailma õhu,mere ja maapinna nii ära sitata,et lähema 100 aastaga ei ole seda võimalik enam korrastada.Kõik ikka selle nimel-homme rohkem kui täna ja ülehomme rohkem kui homme ! Sealjuures tappes ja mürgitades terveid rahvaid demokraatia lipu all nendele vastutahtmist “vabadust” tuues !!

  • Avatar

   @ uskmatu-toomas

   Sa ikka vaata ka enne, kes on korraldajad-organisaatorid…!!!
   Need ei ole see Sinu “inimkond”…
   (USA presidentuur oli, näit., alat. Bush vanemast kriminaalide käes… Jne., jne.)

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused