Uskumatu mölaklus: homoaktivistid rikkusid oma provokatsiooniga perekonna jõulurahu

Eesti, Varia,
- Updated
homod

Kui üheksa-aastane Poolametsade peretütar koolist tulles postkastist lehepataka võttis, libises sealt välja perversne postkaart, millel kujutatud trussikutes suudlevad mehed. Kaardiga soovisid seksuaalvähemuste filmifestivali Festheart korraldajad üldteada konservatiivsete vaadetega perele “rahulikku jõuluaega ja särtsakat koostööd”.

Tegemist on selge provokatsiooni ja perekonna üle irvitamisega, sest selle Virumaal elava pere isa on EKRE-sse kuuluv Riigikogu ja Rakvere linnavolikogu liige Anti Poolamets ning ema samade vaadetega Evelin Poolamets, kes on avalikult seisnud hompropaganda vastu, seda eeskätt laste seas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seetõttu on Festeharti korraldajate käitumine seda vastikum, et peres kasvab kaks väikest tütart ning kaart saadeti ilma ümbrikuta.

“Täna ületasid perverdid igasuguse mõõdutunde. Mu 9-aastane tütar tõi koolist tulles postkastist ajalehed, mille hulgas oli selline kaart. Mul oli tükk tegemist, et seletada lapsele, miks meile saadetakse pesuväel suudlevate meeste pilt.
Millised on järgmised rünnakud mu pere suhtes? Kas tullakse mu akna taha liputama või hakatakse lapsele koolist tulles pornoajakirju kätte suruma?!” on Evelin Poolamets hämmingus.

Festeharti korraldaja Keio Soomelt ei näinud aga teos midagi imelikku, ta ütles Delfile, et laiali saadeti palju kaarte, sealhulgas ka Poolametsadele, kellega olevat olnud koostöö. See on loomulikult sulaselge irvitamine, sest Anti Poolamets on olnud üks põhilisi võitlejaid sellise  homopropaganda vastu, mida Keio Soomelt ja tema sõbrad Rakveres korraldavad.

Kommentaarid

4 commentsOn Uskumatu mölaklus: homoaktivistid rikkusid oma provokatsiooniga perekonna jõulurahu

 • Avatar

  Lp. smanjovid ja muud värvilised vähemused.
  Palun püüdke aru saada, et tegemist on tõsise vaimse kõrvalekaldega tavasättumusest. Selliste haiguste eest “võitlevad” vähemused üritavad kindlustada väärkallet tavasättumuste kõrval, ükskõik mis vahenditega.
  Palun tutvuge uuringutega, mis tehtud usa-s ja mis kinnitavad, et omasooiharus on vaimne hälve, mida on võimalik edukalt ravida! Iseenesest mõistetavalt sõltub ravi eelkõige ravitava soovist terveneda ( see tõekspidamine kehtib ka teiste haiguste ravil).
  Õigustust otsides ei kohku tagasi omasooiharad ükskõik millise asjaolu ülevõimendamise ees!
  Üllatus, kuid peale pikki aastaid ühe suurema õigustuse ( omasooiharus on geneetiline kõrvalekalle ) kummutamisel uuringutes jäi üks põhivabandus haiguse tunnistamisel vähemaks!? Muideks, ka Eesti peavoolu ajakirjanduses oli see kirjutis üleval.
  Siinkohal tasuks järgida asjaolu, et haiguse ravi ei ole mõtet otsida Eesti peavoolu psühholoogidele toetudes. Nende arusaam/oskused kas on mittetäielikud/puudulikud või kardetakse saada eemaldatud peavoolu hingeabiliste seast! Peavoolu psühholoogia suund on – omasooiharus on ravimatu ning sellise koolitusega hingeabilised lausa soovitavad vähimagi kahtluse puhul kindlalt viljeleda omasooiharust täiel määral!!!

 • Avatar
  Soovitus...

  Kasutage sellist “jõulukaarti” vetsupaberina, pakkige õhukindlasse kotti ja saatke tuldud teed tagasi, sellele kontingendile peaks ju meeldima.
  Selle Axel Priimägi larhvist on juba näha kellega tegu. Selliste puhul mõtled heldimusega sellest mida tehti keskajal inglise kuninga Edward Teisega.
  Iga head nalja saab ju korrata.

 • Avatar

  Häbiväärne, sellised suruvatki enda mõistuse haigusi teistele peale, selle asemel et tunda häbi ja ravida ennast, tahavad hoopis oma koletust laiali levitada.

 • Avatar

  Axel Priimägi ja Susanna Smanjov! Omavahel nühkige nii palju kui tahate, nühkige end kasvõi villi, aga ärge tulge normaalseid inimesi provotseerima. Heterod ei saada teile (jõulu)kaarte suudlevast mehest ja naisest. Ärge provotseerige, sest inimeste reaktsioonid sellele võivad olla vägagi erinevad, rahumeelsest kuni …

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused