Vasakliberaalsed meemimeistrid põrutasid oma rõvedustega täielikult puusse

Varia,
- Updated
©Uued Uudised
Alatasa tsenseeriv Facebook selliseid meeme kõrvaldama ei kipu. Pilt on illustratiivne.

Sotsiaalmeedias levitatakse üht rõvedat meemi, mille looja pole tegelikult süvenenud sõnumi vastuolulisusesse.

Pildil küsib väike tüdruk emalt, et kas anaalseksist on võimalik rasedaks jääda. Ema vastab, et loomulikult, nii olevat sündinud ju EKRE valijad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Paraku on EKRE ainus erakond, kes toetab sajaprotsendiliselt ainult normaalset suhet mehe ja naise vahel, kus intiimseks läheduseks kasutatakse looduse poolt kaasa antud võimalusi, mille tagajärjel sünnivad ka väikesed imed – lapsed.

Teised erakonnad on asunud toetama ka üht seksuaalset suunitlust, kus antakse täielik voli fantaasiatele, seda ka anaalses võtmes, sest looduslikku võimalust neil pole.

Seega, kui lapsed sünnivad mingil ebardlikul moel, siis ilmselt ikkagi kooseluseaduslikus ringkonnas, kus liiguvad ringi ka reformarid, sotsid, kahesajatajad ja teised tegelased.

Eriti ebamoraalseks teeb meemi see, et sisuliselt viiendik valijatest väidetakse olevat sündinud mingil ebardlikul moel – kuigi nemad on kõige normaalsema ja looduslähedasema intiimsuse elushoidjad.

12 commentsOn Vasakliberaalsed meemimeistrid põrutasid oma rõvedustega täielikult puusse

 • Avatar
  Feja Räim

  Kummaline, et keegi endokrinoloog ei võta sõna laste kaitseks seksuaalsusele kallutamise eest. On ju ammu teada, et enneaegne laste seksualiseerimine rikub käbinäärme, see hakkab nn “liivaga” täituma ja lapse kasvule ja aengule suunatud hormoonide asemel hakkab käbinääre tootma inimest seksuaalsusele kallutavid hormoone. Lapse vaimne ja füüsiline areng sisuliselt seiskub, koolis tekkivad õpiraskused ja isegi kasv peetub, nagu ka elundite areg kogu organismis. Vanasti oli laste sekualisserimine karistatav kuni surmanuhtluseni. Eripedagoogikas ja muide ka KGB õppustel räägiti sellest. Kas seda tehakse nüüd meelega, et eestlaste tulevik hävitada?

 • Avatar

  Mulle see liberastide toodang üldiselt meeldib. Ma olen neid algusest peale kirunud ja saatnud vanasorose vanaema juurde. Nüüd tõestavad nad ise, millised nad on. Minul polegi enam vaja tõestada, sellepärast meeldibki.

 • Avatar

  No mida sa ikka ILGPD-delt loodad… Mis meelel, see keelel!
  Nad ise vist arvavad, et see oli tõeline pirn. :-)))

 • Avatar
  Maido Pajo

  Põhiseadus – § 12 – Rahvusliku, rassilise, usulise või poliitilise vihkamise, vägivalla ja diskrimineerimise õhutamine on seadusega keelatud ja karistatav. Samuti on seadusega keelatud ja karistatav õhutada vihkamist, vägivalda ja diskrimineerimist ühiskonnakihtide vahel.

  Kas politsei algatab asja – kas meil on demokraatlik õigusriik ja kas Põhiseadus ja seadused kehtivad ja on kõigi jaoks kohustuslikud täita?

 • Avatar
  Maido Pajo

  See on selgelt vaenu külvav ühiskonnagruppide vahel ja põhiseadusega vastuolus ning karistatav tegevus – sellel ei ole midagi tegemist sõnavabadusega.

 • Avatar
  helin Põldoja

  Võigas ja mage nali,mis oli naljast väga kaugel…

 • Avatar

  Väärakaid on maailm täis, ei tea kas ”looja” on magama jäänud või oma maailma vaadet muutnud.

 • Avatar

  LGBT+100 anaalfilosoofid on nii anaalis,et mõtlevad isegi anaaliga meeme välja,hiihiii,nii et nende utoopilised unenäod 100soost vajub päris mudamülkasse,ilged

  • Avatar

   Päris naljakas tegelt, minu arust ongi nali sinna auku mõeldud. Kahju, et täiesti tühja koha pealt on reforme, sotse ja “kahesajatajaid” jälle kaasatud, kuigi nemad ei puutu antud juhul üldse asjasse. Üldiselt ei ole vaja huumori kallale ronida, kuni on arusaadav, et tegu naljaga.

 • Avatar

  Nojah, kui argumente napib, siis jääbki üle ainult sõim ja süljepritsimine…

  Igati mõistetav.

 • Avatar
  Kõik kordub

  “Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.”
  Ja mis neil Frankfurti koolkonna ideede fännidel ja muudel lömitajatel hetkel ikka üle jääb, peale Eesti suveräänsuse eest võitlevate eestlaste naeruvääristamise.

 • Avatar

  Kulla inimesed! Tehke endale selgeks mis asi on MEEM ja siis plärage oma nutulaulusid. Meem ei sünni (aja- kirjaniku) fantaasialennust. Meemi ei saa turul kauba vastu vahetada ( nagu antud juhul).

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused