VIDEO ja GALERII Mart Helme EKRE volikogul: koalitsiooni mesinädalad on läbi, nüüd tuleb lauale tõsisemaid teemasid

Varia,

Poliitilisest olukorrast kõne pidanud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütles täna pärast erakonna volikogu koosolekut, et koalitsiooni õhkkond on töine, kuid mesinädalad on läbi ning nüüd tuleb meeldivate teemade kõrvale valitsuse lauale ka keerulisemad ja erinevatest ideoloogilistest lähtekohtadest väljakasvanud teemad, kus laheduste leidmine ei pruugi sugugi libedalt minna.

Vastu võetud poliitilise avalduse sõnum on Helme ütlusel lihtne – tuleb üle vaadata igasuguste homoühenduste ja teiste poliitiliselt ja ideoloogiliselt laetud ühenduste riikliku rahastamise kord.

Mis puudutab uue IT ja väliskaubanduse ministri leidmist, siis selle üle volikogus ei arutatud, kuid Helme kinnitusel on nende pink piisavalt pikk ja täis mängijaid, kes valmis platsile minna.

EKRE volikogu kogunes täna Tartus hotelli London konverentsisaalis. Lisaks päevapoliitiliste teemade arutelule, räägiti erakonna siseasjadest, juhatuse otsustest, oma tegevusest andsid ülevaate ka EKRE ministrid Rene Kokk, Mart ja Martin Helme ning Mart Järvik, Riigikogu spiiker Henn Põlluaas ja EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison. Tervituskõnega esines EKRE auesimees, president Arnold Rüütel.

Vaata ka galeriid:

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused