VIDEO | Henn Põlluaas: Valitsust meie riigi heaolu ei huvita! Tulge laupäeval meeleavaldusele, et öelda ’ei’ kõrgele elektrihinnale!

Eesti, Video,
- Updated

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Henn Põlluaas kutsub inimesi 22. jaanuariks kella 12 Tallinnasse Vabaduse väljakule, et protestida valitsuse saamatu majanduspoliitika vastu ja nõuda koos rahvaga elektrihinna langetamist.

„Eesti on energiakriisis. Elektrihinna tõus ja sellega kaasnev üleüldine hinnatõus toob kaasa enneolematu majandusliku ja sotsiaalse katastroofi. Paraku see valitsust ei huvita. Nemad tegelevad ainult tagajärgede, mitte põhjusega. Valitsus oma almusepoliitikaga energiaarvete osalise kompenseerimisega teevad keskklassist vaesed ja vastest kerjused. Aga põhiprobleemi – hinnatõusus ja inflatsiooni – mis on Euroopa suurim, see ei lahenda,“ ütles Põlluaas.

„EKRE on välja pakkunud terve rea meetmeid, kuidas tuua elektri hind alla: lahkuda börsilt, lõpetada CO2 kvoodisüsteemis osalemine jne. Need meetmed on valitsuse käsituses ja nendega saaks kohe elektrihinna alla viia, aga paraku valitsus on loobunud igasugusest dialoogist. Olukorras, kus meie riigi heaolu valitsust ei huvita, ei jää üle muud, kui kutsuda rahvas tänavatele. EKRE korraldab laupäeval 22. jaanuaril kell 12 Vabaduse väljakul suure meeleavalduse. Näitame, mida me arvame valitsusest, kes on lasknud praegusel olukorral tekkida. Öelgem üheskoos ’ei’ kõrgetele energiahindadele!“

VAATA LISAKS:

Meeleavalduse lehekülg Facebookis

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused