Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

KÜLAST KÜLLA #7 Jaak Madisson Brüsselis: paljud saadikud käivad siin aega raiskamas

11.02.2020
Laadime sisu...

Uute Uudiste saade „Külast külla“ läks seekord kodukamaralt kaugemale ning on kaemas Euroopa Parlamendi liikme Jaak Madisoni tööpaika Brexiti-järgses Euroopa Liidu pealinnas Brüsselis, kus EKRE saadik tutvustab oma tööd ja tegemisi.

Veetsime Brüsseli ilmetutes ja ilmatutes eurokoridorides ühe tavalise tööpäeva, kus euroskeptiline poliitik näitas oma kabinetti, sööklat, teeninduspunkte, suurt istungitesaali, samuti osales ta oma fraktsiooni koosolekul, kus viibis ka Prantsusmaa presidendiks pürgiv Marine Le Pen jne.

Brüsselis end koduselt tundev Jaak Madison rääkis oma tööst ning mõtetest, samuti suhetest teiste saadikutega. Euroskeptikuna naudib ta olukorda seda enam. Nädalavahetustel käib Madison Eestis oma pere juures ning Brüsselis elab ta hotellis.

Brüssel ise, mida tuntakse eeskätt pissiva poisi skulptuurikese järgi, on multikultuurne linn, kus lisaks kõledavõitu klaasbüroodega eurolinnakule, asub muinasjutuline raekoda, aga ka kriminogeensed linnajaod, kus vohab narkootikum ja prostitutsioon.