Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

VIDEO I Maskis laulja Helle-Moonika Helme: „Pidin end kõvasti tagasi hoidma“

-
15.04.2024
Laadime sisu...

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna saadik riigikogus Helle-Moonika Helme osales Kuninga maski taga TV 3 populaarses meelelahutussaates „Maskis laulja“.

Kui esimesena esitas klassikalist ooperilaulmist õppinud poliitik „Oma laulu ei leia ma üles“ ja teisena „A Survivor“, siis eilses saates esitas ta Getter Jaani poolt lauldud „Me kõik jääme vanaks“ ja Ricchi e Poweri hiti „Mamma Maria“.

Detektiividest aimas Kuninga maski all oleva poliitiku ära Liina Kanarbik. Veel pakuti Anett Kontaveiti, Aet Süvarit, Piret Kaldat, Ingrid Veidenbergi. Helme sõnul teadis tema osalemisest vaid abikaasa Mart Helme.

Päris keeruline oli stuudios käimist varjata ning oma põhitöö kõrvalt oli see ka üsna intensiivne tegevus. Samas oleks ta valmis olnud veel edasi olema, sest mitu head laulu jäid esitamata.

Kogu ettevõtmine andis aga talle väga meeldiva kogemuse panna end proovile hoopis teises valdkonnas ning leida selle kaudu uusi sõpru.

Helle-Moonika Helme ütles, et teda on varem mitu korda saatesse kutsutud, kuid nüüd otsustas ta lõpuks väljakutse vastu võtta, sest sai julgust Riigikogu bändist, mis enne parlamendivalimisi ETV-s üheks saateks kokku pandi. Viimati laulis ta enne seda Riigikogu jõuluvanale EKRE fraktsiooni eest.

Seejuures pidi ta kõvasti tagasi hoidma, sest muidu oleks hääl teda juba varem reetnud.

Kuninga kostüüm sattus talle seetõttu, sest meesosalejad ei olnud tahtnud kõrgeid kontsi kanda.

Enne teda on „Maskis lauljas“ maskid langetanud Katri „Triibuline“ Teller, Karl „Seebiooper“ Madis, Andrei „Vampiir“ Zevakin.