Poola naised: aeg öelda feministidele, et nende ideoloogia on rumal ja naistele kahjulik

Euroopanaised1

Ida-Euroopa ühineb üha tugevamalt traditsiooniliste väärtuste kaitsel, vastandudes teravalt Lääne-Euroopa soosivale suhtumisele geiagendasse, marufeminismi, genderismi ja teistesse ideoloogiatesse, mida vasakliberaalses maailmas tuntakse kui “euroopalikke väärtusi”.

Nii algatasid Poola naised antifeministliku liikumise #NieJestemFeministką!, oma analoogilisele liikumisele on aluse pannud ka tšehhitarid.

“Naiste manifestis” ütlevad poolatarid: “Meie kui naised soovime rääkida ja öelda, et me ei ole huvitatud feministide loodud maailmast. Meid ei huvita genderism, homoteooriad, ökologism ja teised sellised ideoloogiad.

Me oleme väsinud sellest, et mingi rahulolematu feministlik seltskond ütleb meile, kes me peaksime olema, kus me peaksime töötama ja mida me peaksime kandma. Meid ajab marru, et naistest räägivad ainult feministid ja normaalseid naisi ignoreeritakse.

On aeg näidata feministidele, et nende ideoloogia on rumal ja kahjulik kõigile naistele! Aga eelkõige on aeg näidata normaalseid naisi, näidata, et meid on miljoneid! Alustame tegevust: ma olen naine, #niejestemfeministką!”

Katoliiklikus Poolas on peretraditsioonid tugevad ja naiselikkus jätkuvalt au sees.

Kommentaarid