Saksa noorte võimas sõnum Euroopale

Video,
- Updated

Mitmes Euroopa riigis tegutseva Identiteediliikumise noored Saksamaalt on avaldanud video pealkirjaga “Euroopa tulevik”.

“Te ajate poliitikat, mis toob meie väärtused ja traditsioonid ohvriks multikultuursele Euroopale,” algab video. See ei ole adresseeritud üksnes juhtivatele poliitikutele, nagu Angela Merkel, vaid kogu liberaalsele põlvkonnale Euroopas – Prantsusmaal toimunud vasakpoolsete rahutuste tõttu tuntud ka kui 1968. aasta põlvkonnale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Video räägib migratsioonikriisist kui pöördelisest kultuurilisest ja poliitilisest sündmusest. “Te kehtestate tolerantsi ja mitmekesisuse, kuid mõtlete selle all omaviha, iseenese eitamist ja enesehülgamist,” räägivad noored videos. “Te armastate ja toetate võõrast ning võitlete selle vastu, mis on oma. Te tahate meid panna uskuma, et meil ei ole identiteeti, et me oleme liiga homogeensed, et meid tuleb represseerida ja välja tõrjuda. Te õpetate kultuuride mitmekesisust ja samal ajal hävitate neid.”

Nende endi sõnul nõuavad Identiteediliikumise noored “lõppu poliitikale, mis võtab ära meie õiguse identiteedile ja enesemääramisele” ning “lõppu ühiskonna peavoolule, milles terve mõistus annab järgi poliitkorrektsusele”.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused