Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Saksa noorte võimas sõnum Euroopale

-
26.01.2016
Laadime sisu...

Mitmes Euroopa riigis tegutseva Identiteediliikumise noored Saksamaalt on avaldanud video pealkirjaga “Euroopa tulevik”.

“Te ajate poliitikat, mis toob meie väärtused ja traditsioonid ohvriks multikultuursele Euroopale,” algab video. See ei ole adresseeritud üksnes juhtivatele poliitikutele, nagu Angela Merkel, vaid kogu liberaalsele põlvkonnale Euroopas – Prantsusmaal toimunud vasakpoolsete rahutuste tõttu tuntud ka kui 1968. aasta põlvkonnale.

Video räägib migratsioonikriisist kui pöördelisest kultuurilisest ja poliitilisest sündmusest. “Te kehtestate tolerantsi ja mitmekesisuse, kuid mõtlete selle all omaviha, iseenese eitamist ja enesehülgamist,” räägivad noored videos. “Te armastate ja toetate võõrast ning võitlete selle vastu, mis on oma. Te tahate meid panna uskuma, et meil ei ole identiteeti, et me oleme liiga homogeensed, et meid tuleb represseerida ja välja tõrjuda. Te õpetate kultuuride mitmekesisust ja samal ajal hävitate neid.”

Nende endi sõnul nõuavad Identiteediliikumise noored “lõppu poliitikale, mis võtab ära meie õiguse identiteedile ja enesemääramisele” ning “lõppu ühiskonna peavoolule, milles terve mõistus annab järgi poliitkorrektsusele”.